alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

ADIDAS ORIGINALS BY 032c

 
[5]

ADIDAS ORIGINALS BY 032c

V rámci spolupráce adidas Originals by 032c predstavujeme novú kapsulovú kolekciu na sezónu jeseň/zima 2020 inšpirovanú spektrom vplyvov 032c. Prináša výber obuvi, oblečenia a doplnkov adidas s dizajnom, ktorý vychádza z kontrakultúrnej estetiky 90. rokov.

Kolekcia predstavuje tenisky 032c Campus Prince dostupné v čierno-bielej kombinácii. Tím 032c miluje ich look z 90. rokov, pričom táto verzia klasického modelu Campus má zvršok zo špičkovej matnej kože, hrubé gumené prúžky, červené logo 032c na päte a zdobí ju piercing.

Kolekciu dopĺňa čierna čiapka, biele tričko a biele tielko, pričom všetky zdobí logo s neónovým efektom.

Oblečenie a obuv dotvára trojica doplnkov: ruksak 032c, taška 032c a model 032c Multi-Strap. Všetky sú vyrobené z bieleho plátna, majú spevnené popruhy, kovové pútka a ich praktickosť oceníš za každých okolností.