Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

adidas neo

(produkty 41)

Vždy mladý

Kolekcia adidas Neo vznikla za účelom osloviť mladých ľudí. Okrem skvelého pomeru kvality a ceny ponúka táto kolekcia množstvo unikátnych dizajnov inšpirovaných ikonickými modelmi adidas. Tenisky adidas Neo majú zvršok často vyrobený z nubuku, podobne ako má napríklad séria Originals. Kolekcia je určená všetkým ľuďom, ktorí majú radi mladú a sviežu módu, nazývanú aj street módou. Sú tiež určené pre všetkých chlapcov a dievčatá, ktoré milujú napríklad ikonický 3-Stripes dizajn. Svieže farby a dizajny inšpirované klasickými modelmi sú vhodné takmer na každú príležitosť. Môžete si z nich vyskladať outfit do školy alebo do mesta, využívať ich počas všedných dní, pričom decentnejšie modely sa hodia aj do práce. Vďaka kvalitným materiálom sa budete vždy cítiť komfortne a zároveň budete „in“. Kombinácií je neúrekom a výber je len na vás, takže ukážte svetu svoj štýl!

Odkaz s dušou

Rad Neo vám prináša dokonalé dizajny inšpirované napríklad topánkami Stan Smith. Tento rad nesie názov adidas VS Advantage Clean a prepája v sebe to najlepšie z edície Stan Smith s tým najpraktickejším. Rad inšpirovaný obuvou na basketbal je zasa známy označením Hoops. V jeho prípade môžete očakávať robustnejšie strihy vyvýšené pri členkoch. Model tenisiek Courset pre zmenu vychádza z jednoduchého, ale ikonického radu Gazelle, a svojou nubukovou konštrukciou a umiestnením 3-Stripes loga na ňu priamo odkazuje.

Vysoká kvalita

Celý rad adidas Neo sa môže pochváliť dlhou životnosťou. Nespornou výhodou tejto kolekcie je tiež vzdušnosť, odolnosť a samozrejme aj kvalita, na ktorej si adidas necháva vždy záležať. Je to zohľadnené aj pri materiáloch, ktoré dlhšie odolávajú únave, preto odev a obuv nestrácajú tvar či farbu.

Nielen tenisky

Hoci najznámejšie z tejto kolekcie sú práve tenisky, rad Neo je úplne plnohodnotnou súčasťou značky adidas. Okrem tenisiek máte k dispozícii aj tričká, nohavice a mnoho doplnkov. Všetky produkty vychádzajú z pôvodných modelov a zároveň ich obohacujú o nové prvky, čo z nich robí unikátnu a ucelenú sériu Neo, ktorú rozhodne oceníte.