Provokatívna silueta. Prvotriedny dizajn.

Neprehliadnuteľné štýlové detaily a prvotriedne materiály sú poznávacím znamením luxusnej limitovanej edície Arkyn.

Delí ťa od nich len pár krokov. Exkluzívne pre ňu.

Fúzia vysokej módy a archívneho dizajnu.

Dokonalá fúzia dizajnu budúcnosti a tých najkultovejších detailov. Tenisky Arkyn sú vytvorené exkluzívne pre ženy, majú progresívnu siluetu a vyznačujú sa tlmením Boost, ktoré obnovuje energiu.

Eklektický dizajn.

Arkyn

Kendall Jenner, New York, 2017.

Nájdi svoj Arkyn

Tie, ktoré sa nenechajú zaškatuľkovať.

Srbská umelkyňa Ana Kraš je nezastaviteľnou kreatívnou silou. Svoj talent demonštruje pri nábytkovom dizajne, interiérovej architektúre, kresbe, maľbe, sochárstve, fotografii aj móde. Je skutočným duchom kolekcie Arkyn.

Futbalistka Florencia Galarza je žena mnohých talentov a stelesňuje ideu kolekcie Arkyn. V mladosti sa pre zranenie nedostala do USWNT, no nepriazeň osudu zmenila na príležitosť a stala sa žiadanou DJkou, ktorá sprevádzala na koncertnom turné Kanyeho Westa. Dnes hrá opäť futbal za tím Boca Juniors.

Je jednou z najznámejších svetových modeliek, no ona sama sa tak nerada definuje. Bez námahy sa pohybuje vo svete dizajnu, písania, herectva aj fotografie a je žiarivým príkladom silnej mladej ženy, ktorá sa nenechá zaškatuľkovať.

Hudobníčka Syv De Blare spája kontrastné žánre a vytvára svoju vlastnú zvukovú realitu. Aj keď jej srdce patrí hudbe, je tiež zapálená pre fotografiu. Celým jej bytím preniká idea Arkyn a neustále jej pripomína, že kreativita nemá len jednu dimenziu.

Čo má spoločné profesionálny tanec a kvetinový dizajn? Marisu Competello! Po takmer dekáde práce na pozícii stylingovej asistentky túžila po zmene. Keďže v nej koluje krv Arkyn, neváhala a v New York City založila štúdio kvetinového dizajnu Meta Flora, kde sa venuje minimalistickým kompozíciám, ktoré odrážajú jej záujem o pohyb, línie, farbu a štruktúru.

Neustále iné. Neustále nečakané.