alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Arsenal · HumanRace

 
[9]

Nezameniteľný dres z rokov 1991 – 1993, ktorý fanúšikovia s láskou volajú „dotlčený banán“, teraz prichádza so špeciálnou ručne navrhnutou grafikou. Jeho look je uznávaný na celom svete a predstavuje kúsok futbalovej histórie. Charakteristická cikcakovitá grafika pripomínajúca písmeno A je inšpirovaná acid house dizajnmi z neskorých 80. rokov. Je tiež spomienkou na extatický bod v histórii klubu, ktorý ho mal na sebe, keď sa v roku 1993 zmocnil dvoch domácich trofejí. Výsledkom je fúzia tímovej hrdosti, kultúry a streetového štýlu.

Dresy sú inšpirované 30-ročnou históriou kultových dizajnov a na účely tejto reedície ich vybral Pharrell Williams. Ich predlohy boli najprv ručne maľované na plátené alebo bavlnené tričká a následne pretvorené na funkčné športové oblečenie, ktoré je fúziou umenia a vedy.

INIGO TURNER, adidas