HERE TO CREATE

Trúfaš si prijať #heretocreate výzvu? Ukáž nám ako cvičíš a získaj vstup na exkluzívne podujatie!


Cvičiť môžeš kedykoľvek a kdekoľvek. Jediné, čo potrebuješ, je tvoja kreativita. Tá premieňa každý priestor na telocvičňu a každý predmet na tréningovú pomôcku. Dokážeš premeniť lavičku na posilňovací stroj? Nemáš problém s cvičením na ceste do práce? Výborne! Si na najlepšej ceste získať vstup na náš event. Čím kreatívnejšia fotka, tým väčšia šanca vyhrať.
 
Zapoj sa do jednej z najväčších športových výziev a ukáž, že je to práve tvoja tvorivosť, ktorá ťa posúva vpred.
 
1. Ukáž, ako využívaš svoju kreativitu pri cvičení. Pridaj na svoj Instagram fotku z tréningu s hashtagom #heretocreate 
2. Staň sa jednou z tých, ktoré vyhrajú pre seba a svoju kamarátku vstup na exkluzívny #heretocreate event, ktorý sa koná 20. mája v bratislavskej Design Factory
3. Zaži na vlastnej koži športové podujatie plné kreativity, ktorým ťa prevedú naše ambasádorky na čele s Peťou Fašungovou, Monikou Sakmanovou a Silviou Križanovou. Moderátorkou podujatia je Soňa Skoncová
 
Súťažiť môžeš do 2. mája, výhercov vstupu na exkluzívne #heretocreate podujatie vyberú naše ambasádorky. O víťazstve rozhoduje tvoja vlastná tvorivosť. 
 
O #HERETOCREATE EVENTE
 
Prvé podujatie svojho druhu, ktoré v sebe spája šport a kreativitu. Nehľadíme na kvantitu, každej účastníčke venujeme špeciálnu pozornosť. 3 interaktívne workshopy namodelované exkluzívne pre 100 žien, ktorými ťa prevedú najsledovanejšie slovenské influencerky a známe osobnosti nielen zo sveta športu. Spoznaj osobne skutočné profesionálky, vyskúšaj si outfity z najnovšej adidas kolekcie a hlavne zapoj kreativitu do každého svojho tréningu. Každá účastníčka si okrem unikátneho zážitku od nás odnáša aj prekvapenie vo forme darčeka.
 
Do #heretocreate výzvy sa môžeš zapojiť do 2. mája. 
 
20. mája sa spolu vidíme v bratislavskej Design Factory.