alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / jún 2019

TRÉNUJTE SPOLOČNE

Cvičiť vo dvojici je perfektný spôsob ako rýchlejšie napredovať a zlepšovať sa.

Mellie je kapitánka adidas Runners v Los Angeles. Jej záľubou je beh na dlhú vzdialenosť. Trénuje s Natashou, ktorá je bývalou atlétkou. Spoločne robia silové aj rýchlostné cviky, aby sa neustále zlepšovali. Strečing, beh do strán, drepy s výskokom, šprinty aj plank.

Keď tréning naberie obrátky, ešte pridajú a testujú svoje limity. V podprsenke Stronger For It a legínach How We Do sa nezastavia pre žiadnou výzvou.

„Bežať v rámci klubu určite pomáha.“

Mellie Cay, kapitánka adidas Runners v Los Angeles a influencerka adidas

Je čas zavolať kamarátku a dať si poriadny tréning!

Training / jún 2019