alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / júl 2019

Daj si HIIT tréning podľa svojich predstáv

„HIIT tréning ti poriadne rozbúcha srdce. A keď ho budeš robiť vonku, o motiváciu nebudeš mať núdzu.“ Alycia je profesionálna boxerka.

Silu a mobilitu získava HIIT cvikmi, ktoré rozvíjajú aj jej boxerské schopnosti. Či už ide o výskoky na lavičku v parku, rýchlokorčuľovanie alebo posilňovanie tricepsov o piknikový stolík, inšpiráciu na tvrdý tréning získava práve z okolitého sveta. Nezľakne sa žiadnej výzvy. A naša podprsenka Don’t Rest a legíny Alphaskin sú navrhnuté tak, aby pomáhali zvládnuť akokoľvek intenzívny pohyb.

„Keď som vonku, môžem svoj HIIT tréning ozvláštniť cvikmi na lavičke alebo šprintovaním do kopca.“ Alycia Baumgardner, profesionálna boxerka. Tak choď von a daj zo seba všetko.

Training / júl 2019