alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / október 2019

Zvýš si sebavedomie

Nájdi svoju cestu k lepšiemu ja. Box je perfektný tréning, najmä s priateľkou. A neboj, v skutočnosti sa jedna druhej nemusíte ani dotknúť.

Spoznaj Alyciu a Chelsea

Alycia je profesionálna boxerka a jej vášňou je priviesť k tomuto športu viac žien. Chelsea je elitná inštruktorka jogy a nikdy predtým neboxovala. S Alyciinou pomocou zisťuje, ako vie box človeku dodať silu. Vzájomne sa posúvajú k novým úrovniam sebavedomia a fitnesu. Pozri sa, ako spoločne trénujú. V tej správnej podprsenke a legínach.

VIDEO: Pozri si, ako Alycia a Chelsea spoločne trénujú.

Box je perfektný pre všetkých, pretože si neustále vyžaduje 100 % sústredenosť.

SLOVÁ OD BOXERKY.


PREČO BOX?

Na boxe milujem, že mi po dobrom tréningu dodáva sebavedomie a pocit zadosťučinenia. Keď sa naň maximálne sústredím, cítim sa aj psychicky silnejšia.

AKO PRISTUPUJEŠ K TRÉNINGU?

Vnášam doň dávku vlastnej kreativity, aby som sa pri ňom hlavne bavila. Rada pridám napríklad pár kopov do vreca, nech precvičím celé telo.

AKO SA MOTIVUJEŠ?

Pozriem sa na staré fotky a predstavím si, čo všetko ešte ako športovkyňa môžem zlepšiť a dosiahnuť.

PÁČI SA TI OUTFIT?

Podprsenka dobre spevňuje. Všetko tiež zakryje a drží na svojom mieste. Legíny perfektne sedia, zvýrazňujú postavu a dodávajú sebavedomie.

training-fw19-bras-and-tights-story-blog-page-image-landscape-1-octIMAGE: Alycia ukazuje umenie obväzovania rúk.

Na boxe milujem, že mi dodáva sebavedomie. – Alycia Baumgardner

SLOVÁ OD JOGÍNKY.

AKÝ BOL TVOJ PRVÝ BOXERSKÝ TRÉNING?


Veľmi sa mi to páčilo, dobre som sa uvoľnila. Na začiatku mi robilo problémy zapamätať si jednotlivé kroky, no keď som sa do toho dostala, bolo to super.

AKO TI MÔŽE BOX POMÔCŤ PRI JOGE?

Sila a kondícia sú pre jogínky a jogínov veľmi dôležité, pretože zvykneme byť extréme mobilní a stabilita nám pomáha udržiavať telá zdravé.

training-fw19-bras-and-tights-story-page-image-landscape-2-octIMAGE: Táto jogínka má poriadny úder.

Training / október 2019