alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / február 2020
Adidas

VYDAJ ZO SEBA MAXIMUM – NIČ INÉ TI NEZOSTÁVA

„Vďaka futbalu som sa toho o sebe veľa naučil a tiež si našiel skvelých priateľov.“

Porozprávali sme sa s Rubenom Loftus-Cheekom, jedným z piatich inšpiratívnych osobností, s ktorými sme hovorili o tom, ako minulé skúsenosti aj naďalej pomáhajú ovplyvňovať ich budúcnosť. Ako jeden z talentovaných futbalistov mal svoju profesionálnu premiéru v roku 2014 a neskôr reprezentoval svoj národný tím na najväčšom futbalovom turnaji na svete.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-1-d


AKO TI FUTBAL A ŠPORT POMOHOL STAŤ SA TÝM, KÝM SI DNES?

Futbal vždy predstavoval neoddeliteľnú súčasť môjho života. Vyrastal som hneď vedľa parku, v ktorom bolo oplotené ihrisko. Hrával som tam každý deň. Vďaka futbalu som sa toho o sebe veľa naučil a tiež si našiel skvelých priateľov. Mám dvoch starších nevlastných bratov, ktorí hrávali profesionálne. Vždy mi pomáhali a radili, keď som hrával za školské tímy.


AKÝ VPLYV MALI TVOJI PRIATELIA Z FUTBALU NA TVOJ OSOBNÝ ŠTÝL?

Môj štýl vždy ovplyvňovali ľudia s dobrým imidžom, no vyhľadával som skôr ľudí s podobnou povahou, akú mám ja. Vždy sa mi páčil streetový look a rád som pozerával filmy. Takže niečo pohodlné, no štýlové, bolo pre mňa ideálne. A niekoľkoročná spolupráca s adidas v tom tiež hrala svoju úlohu.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-2-d


ČO BY SI PORADIL MLADÝM ŠPORTOVCOM, ČO BY CHCELI ZO SVOJEJ LÁSKY K ŠPORTU SPRAVIŤ PROFESIONÁLNU KARIÉRU?

Podľa mňa najlepšie je dávať do všetkého maximum, ísť do toho naplno. Nič iné ti nezostáva. Milujem futbal a viem, že mám šťastie, že ho môžem hrať profesionálne. Že som si mohol z neho spraviť kariéru. No bez odhodlania by som sa nikam nedostal.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-3-d


Ruben má na sebe nadčasový outfit z tohtoročnej kolekcie pohodlných klasík. Ich dizajn inšpirovaný dedičstvom adidas v modernej verzii v sebe spája to najlepšie z minulosti.

Training / február 2020
Adidas