alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / február 2020
Adidas

NEPRESTÁVAJ SA UČIŤ

„Pochybovať o sebe je veľmi jednoduché, no musíš sa naučiť mať sa rád.“

Stretli sme sa s Chachi Gonzales, jednou z piatich inšpiratívnych osobností, s ktorými sme sa porozprávali o tom, ako minulé skúsenosti aj naďalej ovplyvňujú ich budúcnosť. Chachi sa dostala do povedomia verejnosti ako členka skupiny, ktorá zvíťazila v jednej z obľúbených televíznych tanečných súťaží. Neskôr sa začala objavovať v hudobných videoklipoch a pôsobiť ako choreografka a herečka.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-1-d


KTO BOL V DETSTVE TVOJÍM MENTOROM? A KTO JE NÍM TERAZ?

Moji učitelia tanca. Každý z nich ma naučil niečo dôležité, čo dodnes aplikujem aj v iných oblastiach života. No a v súčasnosti sú to moji rovesníci. Rada sa obklopujem zanietenými a kreatívnymi ľuďmi, od ktorých sa môžem naučiť množstvo nových vecí. Hlavné je neprestať sa učiť!


ČO TI POMOHLO DOSTAŤ SA TAM, KDE SI TERAZ?

Moje sny a podpora okolia. Mám veľké šťastie, že som mohla mať takú úžasnú podporu od úplného začiatku. Časom sa vo mne objavila istá temperamentnosť, ktorú som si so sebou vzala aj do práce. Vďaka tomu nachádzam motiváciu skúšať nové veci a posúvať svoje limity pri robení toho, čo milujem.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-2-d


ČO BY SI PORADILA MLADÝM TANEČNÍKOM, KTORÍ CHCÚ ZO SVOJEJ VÁŠNE SPRAVIŤ KARIÉRU?

Aby boli sami sebou. Kariéra tanečníka si vyžaduje veľké množstvo odhodlania a je veľmi jednoduché začať o sebe pochybovať. V prvom rade sa treba naučiť mať rád samého seba, hoci to môže istý čas trvať, a neustále posúvať svoje limity.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-3-d


Chachi má na sebe nadčasový outfit z tohtoročnej kolekcie pohodlných klasík. Ich dizajn inšpirovaný dedičstvom adidas v modernej verzii v sebe spája to najlepšie z minulosti.

Training / február 2020
Adidas