alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / február 2020
Adidas

INŠPIROVAŤ OSTATNÝCH JE ÚŽASNÉ

„Byť súčasťou zmeny a pomáhať inšpirovať ostatných je úžasné.“

Millie Bright je jednou z piatich inšpiratívnych osobností, ktorých sme sa spýtali, ako minulé skúsenosti aj naďalej ovplyvňujú ich budúcnosť. Millie je profesionálna futbalistka, ktorej odhodlanie zvíťaziť sa odráža nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Na nedávnych Majstrovstvách sveta vo futbale žien sa preslávila svojím mimoriadnym výkonom. Pri komunikácii s médiami je vždy úprimná, za čo si vyslúžila titul neoficiálnej ambasádorky a hovorkyne svojho športu.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-1-d


KTO ŤA INŠPIROVAL NA CESTE K PROFESIONÁLNEJ ŠPORTOVEJ KARIÉRE?

Mala som kopec dobrých vzorov, no tým najväčším je jednoznačne moja mama. Naučila ma všetko o dôležitosti tvrdej práce a odhodlania, čo hrá v mojom úspechu kľúčovú úlohu.


AKÉ MÁŠ CIELE DO BUDÚCNA?

Ako športovkyňa chcem aj naďalej čo najviac napredovať a vyhrávať podujatia či už so svojím klubom, alebo národným tímom. Práve vtedy človek cíti, že celá tá námaha stála za to. To, že som sa mohla prestať snažiť skombinovať niekoľko zamestnaní s futbalom a namiesto toho podpísať zmluvu s profesionálnym tímom, je priam neskutočné. Je úžasné, že môžem robiť to, čo milujem.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-2-d


AKÝ JE TO POCIT, KEĎ VIEŠ, ŽE SI VZOROM PRE MNOHÝCH MLADÝCH ŠPORTOVCOV, KTORÍ SNÍVAJÚ O TOM, ŽE RAZ SVOJU LÁSKU PRE ŠPORT PRETAVIA DO PROFESIONÁLNEJ KARIÉRY?

Je to pre mňa veľká česť. Škoda, že keď som bola malá, tak sa ženskému futbalu nevenovala veľká pozornosť. Byť aspoň malou súčasťou zmeny v tomto športe a pomáhať inšpirovať ostatných je úžasné. Teraz už bude ženský futbal iba rásť a vytvorí viac príležitostí a väčší priestor pre dievčatá a ženy v každom veku.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-3-d


Millie má na sebe nadčasový outfit z tohtoročnej kolekcie pohodlných klasík. Ich dizajn inšpirovaný dedičstvom adidas v modernej verzii v sebe spája to najlepšie z minulosti.

Training / február 2020
Adidas