alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / február 2020
Adidas

UČ SA Z VLASTNÝCH CHÝB

„Z minulosti sa dá vždy poučiť. Nech robíš v súčasnosti čokoľvek, vždy môžeš čerpať inšpiráciu z minulosti.“

Naeun Son je jednou z piatich inšpiratívnych osobností, s ktorými sme sa porozprávali o tom, ako minulé skúsenosti aj naďalej pomáhajú ovplyvňovať ich budúcnosť Naeun sa do povedomia verejnosti najskôr dostala ako členka úspešnej dievčenskej k-popovej skupiny a neskôr začala svoje herecké zručnosti využívať v stvárňovaní rôznych úloh vo filmoch a seriáloch.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-1-d


KTO TI POMOHOL STAŤ SA TAKÝM ČLOVEKOM, AKÝM SI DNES?

Rodina a priatelia, ktorí ma počas celej kariéry neustále podporujú. Mojím mentorom však vždy bola moja mama a navždy ním aj zostane. Ona ma pozná najlepšie a ja viem, že sa na ňu môžem s čímkoľvek obrátiť.


MÁŠ NEJAKÚ SKÚSENOSŤ, PRÍPADNE SI MUSELA PREKONAŤ ISTÚ PREKÁŽKU, VĎAKA KTOREJ SI SA DOSTALA TAM, KDE SI TERAZ?

Bolo pre mňa celkom náročné, že som musela začať žiť sociálne v takom mladom veku. No podľa mňa mi táto skúsenosť napokon pomohla stať sa človekom, ktorým som teraz. Musela som to prekonať, pretože moja práca je veľmi sledovaná a milovaná širokým publikom. Tiež som sa musela vzdať mnohých osobných vecí, no viem, že v budúcnosti to bude ľahšie.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-2-d


ČO ŤA V KARIÉRE HEREČKY POHÁŇA?

Neustále sledujem svoju prácu a hodnotím svoj výkon. Vždy sa snažím učiť z vlastných chýb a na základe nich sa zlepšovať. Z minulosti sa dá vždy poučiť. Nech robíš v súčasnosti čokoľvek, vždy môžeš čerpať inšpiráciu z minulosti.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-3-d


Naeun má na sebe nadčasový outfit z tohtoročnej kolekcie pohodlných klasík. Ich dizajn inšpirovaný dedičstvom adidas v modernej verzii v sebe spája to najlepšie z minulosti.

Training / február 2020
Adidas