Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Busenitz

 
[9]

Topánky pre skejterov

Séria Busenitz je výsledkom veľmi vydarenej spolupráce adidas s profesionálnym skejterom Dennisom Busenitzom. Dizajn topánok je vždy inšpirovaný iným ikonickým modelom. Nájdete medzi nimi trebárs základ z kopačiek či inej športovej obuvi, ktorá sa stala už legendou, ako napríklad model Samba. Vzhľadom na to, že adidas vyrába oblečenie a obuv pre všetkých profesionálnych športovcov, rozhodol sa vyrobiť aj sériu topánok pre skejterov. Táto séria má moderný look, vychádzajúci z úspešných až legendárnych kúskov, a zároveň je funkčnou obuvou, ktorá je nabitá kombináciou technológií určených pre skejterov. S týmto ambicióznym zámerom uzrel svetlo sveta rad Busenitz.

Edícia PRO

Tenisky adidas Busenitz PRO sú vzácnym dizajnovým kúskom, ktorý okrem sviežej podoby prináša revolúciu v skejterských topánkach. Tenisky sú postavené na pevnej podrážke, v ktorej nájdete stabilizátor päty. Špička je pre zmenu vyrobená z odolnejších materiálov. Teniska má tiež polstrovaný golier, vďaka ktorému sadne na vašu nohu tak ako žiadna iná topánka určená na dosku. Kombináciou týchto vychytávok adidas dosiahol spojenie pohodlia a funkčného dizajnu. Okrem toho cez podrážku preniesol dostatok stability a citu, ktorý je potrebný pre správne ovládanie dosky.

Busenitz a Boost

Edícia adidas Busenitz Pure Boost sa stala doslova klenotom skejterských topánok. Tieto tenisky majú veľmi príjemný priedušný zvršok, ktorý dovoľuje vašim nohám dýchať. Boostová podrážka dodáva potrebné odpruženie a stará sa o tlmenie dopadov a došľapov. Popri tom má výbornú návratnosť energie. Podrážka má protišmykový vzor, ktorý vám zaistí veľmi dobrú priľnavosť k povrchu. Vzhľadom na ich využitie, podrážky a zároveň old-schoolový dizajn sa všetky tenisky adidas Busenitz predávajú pod krídlami Originals. Aj keď ide o unikátnu spoluprácu, ktorá je určená užšej skupine športovcov a športovkýň, tenisky Busenitz sa vďaka svojmu pohodliu stávajú čoraz populárnejšie aj mimo skejterských rámp a môžete ich nosiť prakticky každý deň. Takýmto vysokým komfortom oplývajú najmä tenisky Pure Boost, skvelým doplnkom streetového štýlu sú však všetky topánky z tejto série.