alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
logo

TOTO JE APPKA CONFIRMED

Získaj prístup k exkluzívnym kolekciám medzi prvými a objav inšpirácie, ktoré stoja za 3 prúžkami.

PRÍBEHY ZO ZÁKULISIA

Appka CONFIRMED ti ponúka zákulisný pohľad do komunity adidas a čaká v nej na teba zaujímavý obsah od exkluzívnych rozhovorov s partnermi po sondy do našich archívov.

VIAC ČLENSKÝCH ODMIEN

Členovia adiClubu si s appkou CONFIRMED užívajú viac odmien. Získaj exkluzívny prístup k najnovším produktom adidas. Vďaka prioritnému prístupu máš šancu získať limitované dropy medzi prvými. Dostávaj pozvánky na exkluzívne podujatia online aj v predajniach.

logotype trefoil
logo

Stiahni si ju teraz