adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Copa

 
[74]

DOKONALÁ HRA

Sú nadčasové. Majú unikátny štýl. Na trávniku nechávajú všetko. Dokonalými prihrávkami ničia súperovu obranu. Tradujú sa o nich legendy. Svojím prehľadom a prefíkanosťou vyhrávajú zápasy. Ich kultový dizajn sa neustále prispôsobuje dobe. Kopačky Copa sú stvorené pre víťazov.

1 / 2
Strana:z 2

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS COPA

V kopačkách adidas Copa ti bude futbalový svet ležať pri nohách. Sú jedným z najkultovejších modelov posledných štyroch dekád a vracajú sa vyzbrojené tými najlepšími technológiami. Svetlo sveta uzreli na Majstrovstvách sveta FIFA v roku 1982 a odvtedy precestovali celý svet. V kopačkách Copa sa naplno ukáže tvoje majstrovstvo a talent.
Ukáž svoje majstrovstvo
V kopačkách Copa hravo ovládneš loptu a pokoríš svojich súperov. Vybrať si môžeš z pánskych, dámskych aj detských modelov a veľkostí od EU 36 až 48. Samozrejmosťou sú aj štýlové farby od klasickej čierne a bielej až po tyrkysovú a striebornú.
Špičková technológia Copa
V kopačkách Copa premeníš každý kontakt s loptou na šancu. Štyri dekády futbalových technológií sú ti k službám.

Vychutnaj si novú bezšnúrkovú technológiu a zvršok, vďaka ktorému hravo ovládneš loptu. Syntetická vysokofunkčná koža používaná exkluzívne v kolekcii Copa ti prinesie jedinečné pohodlie a cit pre loptu. Vďaka flexibilnej priliehavej konštrukcii bude tvoje chodidlo dokonale spevnené. Ergonomický dizajn a tvarovaný golierik stabilizujú a spevňujú chodidlo.

V kopačkách adidas Copa bez problémov pokoríš súperov a vykročíš v ústrety sláve. Zaži skutočnú futbalovú eleganciu a pozdvihni svoju hru na vyššiu úroveň.