Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Boj s COVID-19 je tímová práca

Šport nám dáva silu meniť životy. Konáme podľa svojho presvedčenia a podporujeme komunity, spolupracujeme pri hľadaní riešení a pomáhame tým, ktorí to potrebujú najviac.

Spoločne robíme svet lepším miestom.

ČO ROBÍME

Spoločne pomáhame tým, ktorí to potrebujú najviac.

STARÁME SA O SVOJ TÍM

Bezpečnosť nášho tímu je pre nás hlavnou prioritou. V súlade s odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie a miestnych orgánov nechávame predajne zatvorené, až kým nebude bezpečné ich znova otvoriť, pričom sa aj naďalej staráme o svojich zamestnancov.

CHRÁNIME ĽUDÍ V PRVEJ LÍNII

V spolupráci so spoločnosťou Carbon vyrobíme prostredníctvom 3D tlače týždenne 18 000 tvárových štítov pre zdravotníkov v prvej línii v USA. Zdravotníckym zariadeniam na celom svete tiež rozdistribuujeme 100 000 rúšok.

DARY FONDOM

Fondu COVID-19 Solidarity Response Fund Svetovej zdravotníckej organizácie sme darovali 3 milióny € a fondu China Youth Development Foundation 1,25 milióna €, čím pomáhame tam, kde to je najviac potrebné.

ZVYŠUJEME DOSAH NAŠICH ZAMESTNANCOV

Za každý príspevok zamestnanca na boj proti COVID-19 darujeme o 200 % viac. Rovnako poskytujeme virtuálnu dobrovoľnícku pomoc v spolupráci s partnermi v USA a Nemecku a tieto programy plánujeme rozšíriť do celého sveta.

AKO SA MÔŽEŠ PRIDAŤ?

Len spoločne môžeme zmeniť svet. Pridaj sa k #HOMETEAM.

#HOMETEAMHERO CHALLENGE

Zaznamenajme spoločne milión hodín aktivity. Vyzbierajme až 1 milión EUR pre #COVID19Fund.

CHRÁŇ SVOJ TÍM

Z každého predaného balíčka rúšok darujeme 2 € do fondu Global Coronavirus Response Fund nadácie Save the Children.

ZOSTAŇ V KONDÍCII S #HOMETEAM

Celý svet je momentálne v izolácii, no šport má napriek tomu jedinečnú schopnosť spájať ľudí. Mobilizáciou viac ako 2500 športovcov, umelcov a zabávačov chceme priniesť nádej, zdravie a vzájomnosť všetkým v #hometeam.