Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Derrick Rose

(produkty 2)
Cena
€ 139 - € 140

Derrick Rose

Áno, čítate správne! Edícia basketbalových topánok, kde sú v hlavnej úlohe americký basketbalista Derrick Rose a adidas, je tu! Derrick je hráč s neuveriteľnou sebadisciplínou a neustále inšpiruje hráčov po celom svete svojou nečitateľnou hrou, ktorá je výsledkom množstva hodín tréningu. Presne také inšpiratívne sú aj naše topánky. Umožnia vám kedykoľvek zmeniť štýl hry a prekvapiť svojich súperov vo chvíli, keď to budú najmenej čakať.

Pre tých, čo to myslia vážne

Neustále hľadáte nové triky a spôsoby, ako zmiasť svojich súperov na palubovke? Len tie najlepšie topánky udržia krok s tými najlepšími, a práve adidas D Rose sú riešením. Poskytujú vám oporu pri každom pohybe. Neuveriteľne pohodlná, priliehavá konštrukcia vám prinesie skvelý pocit počas hry a zároveň udrží topánku dokonale na svojom mieste. Spevnená časť na päte vám zasa dodá potrebnú stabilitu postoja, takže tieto topánky ako celok budú skvelým spoločníkom pre všetkých hráčov s dynamickým spôsobom hry. Vysoko kvalitná gumená podrážka s perfektným záberom zaistí, aby sa všetka vaša energia premenila na špičkový výkon. Celková konštrukcia topánok a všetky v nich použité technológie tvoria spojenie namiešané pre hráčov, ktorých silnou stránkou sú úskoky, kľučky a otočky.

Moderný dizajn

Okrem neopakovateľného zážitku, ktorý je spojený s nosením týchto unikátnych topánok z edície Derrick Rose, je výnimočný aj ich dizajn. Na prvý, zbežný pohľad ide o jednoduchý a čistý dizajn bez zložitejších vzorov a ozdobných prvkov. Ak sa však na ne pozriete lepšie, detailov nájdete viac ako dosť. Od spôsobu uchytenia šnúrok, cez celkový vyvýšený strih na ochranu členkov a presne zapasovaný jazyk topánky, až po spevnenú zadnú časť topánok na päte. Premyslene umiestnené farebné prvky a materiály dodávajú týmto topánkam takmer elegantný look a zároveň z nich robia unikátnu basketbalovú obuv. Dostaňte sa do výhody, zneistite svojich súperov a prekľučkujte cez nich s úplnou ľahkosťou. Na to, aby vám s tým niekto pomohol, sú tu vaši spoluhráči a topánky Derrick Rose.