alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Derrick Rose

 
[2]

Derrick Rose

Áno, čítate správne! Edícia basketbalových topánok, kde sú v hlavnej úlohe americký basketbalista Derrick Rose a adidas, je tu! Derrick je hráč s neuveriteľnou sebadisciplínou a neustále inšpiruje hráčov po celom svete svojou nečitateľnou hrou, ktorá je výsledkom množstva hodín tréningu. Presne také inšpiratívne sú aj naše topánky. Umožnia vám kedykoľvek zmeniť štýl hry a prekvapiť svojich súperov vo chvíli, keď to budú najmenej čakať.

Pre tých, čo to myslia vážne

Neustále hľadáte nové triky a spôsoby, ako zmiasť svojich súperov na palubovke? Len tie najlepšie topánky udržia krok s tými najlepšími, a práve adidas D Rose sú riešením. Poskytujú vám oporu pri každom pohybe. Neuveriteľne pohodlná, priliehavá konštrukcia vám prinesie skvelý pocit počas hry a zároveň udrží topánku dokonale na svojom mieste. Spevnená časť na päte vám zasa dodá potrebnú stabilitu postoja, takže tieto topánky ako celok budú skvelým spoločníkom pre všetkých hráčov s dynamickým spôsobom hry. Vysoko kvalitná gumená podrážka s perfektným záberom zaistí, aby sa všetka vaša energia premenila na špičkový výkon. Celková konštrukcia topánok a všetky v nich použité technológie tvoria spojenie namiešané pre hráčov, ktorých silnou stránkou sú úskoky, kľučky a otočky.

Moderný dizajn

Okrem neopakovateľného zážitku, ktorý je spojený s nosením týchto unikátnych topánok z edície Derrick Rose, je výnimočný aj ich dizajn. Na prvý, zbežný pohľad ide o jednoduchý a čistý dizajn bez zložitejších vzorov a ozdobných prvkov. Ak sa však na ne pozriete lepšie, detailov nájdete viac ako dosť. Od spôsobu uchytenia šnúrok, cez celkový vyvýšený strih na ochranu členkov a presne zapasovaný jazyk topánky, až po spevnenú zadnú časť topánok na päte. Premyslene umiestnené farebné prvky a materiály dodávajú týmto topánkam takmer elegantný look a zároveň z nich robia unikátnu basketbalovú obuv. Dostaňte sa do výhody, zneistite svojich súperov a prekľučkujte cez nich s úplnou ľahkosťou. Na to, aby vám s tým niekto pomohol, sú tu vaši spoluhráči a topánky Derrick Rose.