alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

HRAJ A BUĎ V SPOJENÍ

Zariadenie Jacquard™ od firmy Google pasuje do vložky GMR a zaznamenáva tvoj výkon. Zozbierané dáta ti následne umožňuje zosynchronizovať s appkou GMR, kde môžeš analyzovať svoje schopnosti a zdieľať ich s priateľmi.

AKO GMR FUNGUJE

logo

OVLÁDNI OBA SVETY

Prepoj appku GMR s hrou EA SPORTS FIFA Mobile a prenes svoje futbalové štatistiky do herného sveta. Potom môžeš každý týždeň zdolávať výzvy a používať svoje dáta z reálneho sveta na odomykanie exkluzívnych odmien, kraľovať rebríčkom, zostaviť si svoj Ultimate Team™ a získať rešpekt v oboch svetoch.

Otázky a odpovede

Pomocou adidas GMR teraz môžeš hrať a byť neustále v spojení. Systém pozostáva z vložky GMR a zariadenia Jacquard. Zariadenie Jacquard™ by Google schopné detegovať špecificky futbalové pohyby najprv umiestniš do vložky GMR. Následne zaznamenáva tvoju aktivitu na ihrisku a zozbierané údaje odosiela do mobilnej hry FIFA Mobile, vďaka čomu získaš prístup k jedinečnému obsahu, môžeš zvýšiť celkové skóre svojho tímu a môžeš sa stať jednotkou v rebríčku.
Úplne ti stačí produkt GMR, mobilné zariadenie kompatibilné so systémom Jacquard a aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA, ktoré si môžeš zadarmo stiahnuť z obchodov s aplikáciami.
Zariadenie Jacquard je vybavené gyrometrom, akcelerometrom a malým procesorom, ktorý je schopný strojového učenia a dokáže rozpoznať pohyby špecifické pre futbal. Vie merať počet kopov, rýchlosť strely aj behu a tiež celkovú odbehnutú vzdialenosť.
Potrebuješ mobilné zariadenie, ktoré podporuje aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA. Požiadavky aplikácií na parametre zariadení nájdeš v časti Aké aplikácie potrebujem?
Produkt adidas GMR je dostupný vo vybratých predajniach adidas a na webovej stránke adidas na všetkých nasledujúcich trhoch: USA, Kanada, Japonsko, Austrália, Nový Zéland, Turecko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Holandsko, Švédsko, Česká republika, Poľsko, Švajčiarsko, Grécko, Dánsko, Portugalsko, Rakúsko, Nórsko, Írsko, Belgicko, Slovensko a Fínsko.