adidas

HRAJ A BUĎ V SPOJENÍ

Vložka GMR. Ukáž svoje schopnosti a ovládni hru.

OVLÁDNI OBA SVETY

Prihrávky, šprinty, strely. To všetko sa v hre FIFA Mobile od EA SPORTS počíta. Spojili sme sa s EA SPORTS FIFA Mobile a zariadením Jacquard™ by Google a prinášame GMR, prevratnú vložku s inteligentným meracím zariadením. Vlož ju do ľubovoľných kopačiek a premeň úsilie na odmeny v hre. Keď sa zlepšíš, zlepší sa aj tvoj tím v hre FIFA Mobile od EA SPORTS. Prechádzaj jednu výzvu za druhou, odomykaj si vylepšenia zručností (Skill Boost), zvýš si celkové skóre a staň sa jednotkou.

EXKLUZÍVNE: ODOMKNI SI HRÁČSKU POLOŽKU 95 DYBALA

Prepoj adidas GMR s hrou EA SPORTS FIFA Mobile a dostaneš exkluzívnu hráčsku položku Paulo Dybala -95-. Získavaj počas plnenia týždenných GMR výziev levely a využi Skill Boost na zlepšenie svojho tímového skóre.

Šprinty – nechaj všetkých za sebou

Či už sa snažíš striasť obrancov počas zápasu, alebo si trénuješ šprint, GMR zaznamenáva, ako beháš, a odmeňuje ťa.

Prihrávky – nech to lieta

Bleskurýchle krátke prihrávky alebo presné strely cez celé ihrisko. GMR ich zaznamená, vďaka čomu si budeš môcť vylepšiť celkové skóre aj zručnosti hráčov.

Strely – sila na novej úrovni

Nezáleží na tom, či to zasadíš do horného rohu alebo dolu. Kop jednu loptu za druhou. Zlepšíš si tým celkové skóre a odomkneš možnosť vylepšovať zručnosti hráčov.

Nabehaná vzdialenosť – vydrž celé dni

My sa nevzdávame. Maj v nohách viac kilometrov ako súper. Zvýšiš si tým celkové skóre a budeš môcť vylepšiť zručnosti hráčov.

ZAČNI S GMR TERAZ

Otázky a odpovede

Pomocou adidas GMR teraz môžeš hrať a byť neustále v spojení. Systém pozostáva z vložky GMR a zariadenia Jacquard. Zariadenie Jacquard™ by Google schopné detegovať špecificky futbalové pohyby najprv umiestniš do vložky GMR. Následne zaznamenáva tvoju aktivitu na ihrisku a zozbierané údaje odosiela do mobilnej hry FIFA Mobile, vďaka čomu získaš prístup k jedinečnému obsahu, môžeš zvýšiť celkové skóre svojho tímu a môžeš sa stať jednotkou v rebríčku.
Úplne ti stačí produkt GMR, mobilné zariadenie kompatibilné so systémom Jacquard a aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA, ktoré si môžeš zadarmo stiahnuť z obchodov s aplikáciami.
Zariadenie Jacquard je vybavené gyrometrom, akcelerometrom a malým procesorom, ktorý je schopný strojového učenia a dokáže rozpoznať pohyby špecifické pre futbal. Vie merať počet kopov, rýchlosť strely aj behu a tiež celkovú odbehnutú vzdialenosť.
Potrebuješ mobilné zariadenie, ktoré podporuje aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA. Požiadavky aplikácií na parametre zariadení nájdeš v časti Aké aplikácie potrebujem?
Produkt adidas GMR je dostupný vo vybratých predajniach adidas a na webovej stránke adidas na všetkých nasledujúcich trhoch: USA, Kanada, Japonsko, Austrália, Nový Zéland, Turecko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Holandsko, Švédsko, Česká republika, Poľsko, Švajčiarsko, Grécko, Dánsko, Portugalsko, Rakúsko, Nórsko, Írsko, Belgicko, Slovensko a Fínsko.