alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

HRAJ V SPOJENÍ – OVLÁDNI OBA SVETY

Zariadenie GMR ti vďaka technológii Google Jacquard™ a hre EA SPORTS™ FIFA Mobile umožní analyzovať údaje z ihriska a preniesť ich do FIFA Mobile, kde si vďaka nim môžeš odomykať exkluzívne odmeny, zdolávať výzvy, súperiť v rebríčkoch a zlepšovať svoj tím.

ANALYZUJ A ZLEPŠI SVOJE FUTBALOVÉ ŠTATISTIKY

Či už hráš zápas alebo trénuješ, v appke adidas GMR si hocikedy môžeš pozrieť počet kopov, najvyššiu rýchlosť pri behu, celkovú prekonanú vzdialenosť a maximálnu rýchlosť lopty.

OVLÁDNI REBRÍČKY A VYTVÁRAJ LIGY

Futbalová aktivita, ktorú GMR zaznamená, sa zarátava do tvojho umiestnenia v rebríčkoch FIFA Mobile GMR.

POKOR VÝZVY A ZÍSKAJ ODMENY

GMR vo FIFA Mobile prináša týždenné futbalové výzvy a dlhodobé ciele. Keď ich dokončíš, za odmenu dostaneš Skill Boost, ktorý môžeš použiť na postup v hre FIFA Mobile.

ZLEPŠI SVOJE CELKOVÉ SKÓRE VO FIFA MOBILE

Využi odmeny získané na ihrisku na zvýšenie celkového hodnotenia svojho tímu (OVR) a vyzvy svojich priateľov v režime Head to Head.

ODOMKNI SI EXKLUZÍVNU POLOŽKU 95 DYBALA

Keď si kúpiš GMR, v hre FIFA Mobile sa ti odomkne exkluzívna hráčska položka Paulo Dybala 95 OVR. Potom si už len stačí vybrať pozíciu: útočný stredopoliar, útočník alebo krídlo.

AKO TO FUNGUJE

SLEDOVANIE

ZAČNI S GMR TERAZ

Otázky a odpovede

Pomocou adidas GMR teraz môžeš hrať a byť neustále v spojení. Systém pozostáva z vložky GMR a zariadenia Jacquard. Zariadenie Jacquard™ by Google schopné detegovať špecificky futbalové pohyby najprv umiestniš do vložky GMR. Následne zaznamenáva tvoju aktivitu na ihrisku a zozbierané údaje odosiela do mobilnej hry FIFA Mobile, vďaka čomu získaš prístup k jedinečnému obsahu, môžeš zvýšiť celkové skóre svojho tímu a môžeš sa stať jednotkou v rebríčku.
Úplne ti stačí produkt GMR, mobilné zariadenie kompatibilné so systémom Jacquard a aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA, ktoré si môžeš zadarmo stiahnuť z obchodov s aplikáciami.
Zariadenie Jacquard je vybavené gyrometrom, akcelerometrom a malým procesorom, ktorý je schopný strojového učenia a dokáže rozpoznať pohyby špecifické pre futbal. Vie merať počet kopov, rýchlosť strely aj behu a tiež celkovú odbehnutú vzdialenosť.
Potrebuješ mobilné zariadenie, ktoré podporuje aplikácie adidas GMR a FIFA Mobile od EA. Požiadavky aplikácií na parametre zariadení nájdeš v časti Aké aplikácie potrebujem?
Produkt adidas GMR je dostupný vo vybratých predajniach adidas a na webovej stránke adidas na všetkých nasledujúcich trhoch: USA, Kanada, Japonsko, Austrália, Nový Zéland, Turecko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Holandsko, Švédsko, Česká republika, Poľsko, Švajčiarsko, Grécko, Dánsko, Portugalsko, Rakúsko, Nórsko, Írsko, Belgicko, Slovensko a Fínsko.