alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

NIČ NIE JE NEMOŽNÉ

Vidíme príležitosti tam, kde ostatní prekážky.

VERÍME, ŽE POMOCOU ŠPORTU DOKÁŽEME MENIŤ ŽIVOTY. POSÚVAŤ HRANICE ĽUDSKÝCH MOŽNOSTÍ A VŠETKÝCH SPOJIŤ ŠPORTOM. A VYTVORIŤ UDRŽATEĽNEJŠÍ SVET.

HIMA DAS

Hima Das videla príležitosť stať sa prvou indickou športovkyňou, ktorá získa zlato v ľahkej atletike. Príležitosť pozdvihnúť všetky ženy, celý národ a ľudí na celom svete, aby sa nebáli ísť ďalej. A nepýtať sa viac prečo, ale prečo nie.

4D

Videli sme príležitosť, ako spojiť svet športu a Silicon Valley. A tak sme naskenovali tisícky odtlačkov chodidiel a vytvorili prvú 3D tlačenú medzipodrážku. Pretože len spoločne dokážeme to, čo bolo predtým nemožné. A potom ešte viac. Nahovoril Iddris Sandu.

TIFANNY ABREU

Tifanny videla príležitosť urobiť niečo, čo ešte predtým nikto neurobil. Stať sa prvou transženou hrajúcou na najvyššej brazílskej úrovni. A využiť svoju platformu na to, aby celý svet videl, že akceptovať svoju identitu je úplne v poriadku. Nahovoril Urias.

NINJA

Ninja videl príležitosť, ako byť viac než len hráčom, viac ako Tylerom Blevinsom. Videl šancu zmeniť, čo znamená byť hráčom, a ukázať celej generácii, že je schopná dosiahnuť všetko, čo si zaumieni. Nahovoril JuJu Smith-Schuster.

Cyrill Gutsch

Cyrillovou víziou bolo zachrániť oceány. V jednoduchej myšlienke – zmeniť plastový odpad na produkty – videl množstvo príležitostí. A veril, že spoločnými silami dokážeme inšpirovať generáciu, aby chránila planétu.

BEYONCÉ

Beyoncé je inšpiráciou pre všetkých, ktorí hľadajú svoj vlastný hlas. Jej talent dáva nádej všetkým ľuďom bez rozdielu. Tebe. Mne. Im. Nám.

SME REBELSKÍ OPTIMISTI, KTORÍ CHCÚ SPOLOČNÝMI SILAMI VYTVORIŤ LEPŠIU BUDÚCNOSŤ. VIDÍME PRÍLEŽITOSTI TAM, KDE OSTATNÍ VIDIA PREKÁŽKY.