alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

KARLIE KLOSS MAKING STRIDES

 
[26]

Kolekcia adidas x Karlie Kloss je navrhnutá tak, aby držala krok s tvojím životným štýlom, či už cvičíš, relaxuješ alebo pracuješ.

„Verím, že silné telo a silná myseľ idú ruka v ruke. A keď sa naučíš akceptovať, kým si, nabije ťa to ohromnou dávkou energie.“

NAPREDUJ S KARLIE KLOSS A ADIDAS

Buď aktívna a napreduj vo všetkých aspektoch života. Kolekcia adidas x Karlie Kloss je navrhnutá tak, aby ti poskytla slobodu a sebavedomie, ktoré potrebuješ na svojej ceste. Ako supermodelka a podnikateľka si Karlie Kloss zakladá na silnom tele a mysli, ktoré jej pomáhajú pri dosahovaní cieľov. Ako zakladateľka programu Kode with Klossy, v rámci ktorého sa dievčatá od 13 do 18 rokov učia programovať, je rovnako oddaná aj mentorovaniu mladých žien a formovaní budúcich inovátoriek.

NAČERPAJ INŠPIRÁCIU NA TRÉNING, UŽÍVAJ SI ŠTÝL

Kolekcia adidas x Karlie Kloss prináša výber pokrokových základných kúskov, ktoré sú navrhnuté tak, aby držali krok s tvojím životným štýlom, či už cvičíš, relaxuješ alebo pracuješ. Nájdeš v nej podprsenku aj legíny doplnené kreatívnymi vrstvami, ktoré si tak obľúbiš, že po nich budeš siahať znovu a znovu. Všetky kúsky zdobí paleta energických oranžových farieb s hlbokými a krásnymi modrými a čiernymi odtieňmi, ktoré im dodávajú odvážny štýl stvorený pre zaneprázdnené ženy s veľkými ambíciami. Funkčný materiál AEROREADY ťa podrží, keď to budeš najviac potrebovať, či už trénuješ na polmaratón, ideš na hodinu do štúdia alebo potrebuješ cez deň vybaviť kopu vecí. Využili sme aj materiály šetrnejšie k životnému prostrediu, aby bola kolekcia čo najuvedomelejšia.

SILA ŽIEN

Vizuály kampane vytvorila umelkyňa, fotografka a sociálna aktivistka Shaniqwa Jarvis a zachytávajú Karlie spolu s dvomi inšpiratívnymi ženami a absolventkami programu Kode with Klossy Alexis Williams a Elyshou Ang. Kolekcia a kampaň, na ktorých čele stojí nebojácna ženská zostava má za cieľ inšpirovať pri ceste životom.