alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kolekcia adidas LEGO®️

 
[264]

Nová kolekcia adidas LEGO®️ ti umožní vytvoriť si svoj svet. Premeň svoje okolie a hraj sa s farbami.

Chlapci / Dievčatá
Cena
€ 18 - € 180
18180
https://tridion.adidas.com/SDL/#app=wcm&entry=cme&url=%23locationId%3Dtcm%3A140-90322-2
Naštartuj svoju predstavivosť a hýb sa v kolekcii adidas LEGO® Vidiyo™. Nastal čas pridať hlasitosť a ukázať, čo v tebe je. Tancuj a mixuj hudbu podľa seba a sprav si zo sveta svoje javisko.
ZISTI VIAC
Product images of the new adidas LEGO® Vidiyo collection
Product images of the new adidas LEGO® Vidiyo collection
Product images of the new adidas LEGO® Vidiyo collection
Product images of the new adidas LEGO® Vidiyo collection
Muži Sportswear čierna Tepláková bunda adidas Tiro x LEGO®Muži Sportswear čierna Tepláková bunda adidas Tiro x LEGO®

Tepláková bunda adidas Tiro x LEGO®

Muži Sportswear

Muži Sportswear čierna TIRO PNT LEGOMuži Sportswear čierna TIRO PNT LEGO

TIRO PNT LEGO

Muži Sportswear

Deti Sportswear čierna TIRO PNT LEGO YDeti Sportswear čierna TIRO PNT LEGO Y

TIRO PNT LEGO Y

Deti Sportswear

Deti Originals Siva ORIGINALS FLEX JDeti Originals Siva ORIGINALS FLEX J

ORIGINALS FLEX J

Deti Originals

1 / 6
Strana:z 6

UKÁŽ SVOJU HRAVOSŤ S NOVOU KOLEKCIOU adidas LEGO®️

Nová exkluzívna kolekcia adidas LEGO®️ ti umožní vytvoriť si svoj svet. Nájdeš v nej hravé dizajny, ktoré podnietia tvoju predstavivosť a premenia tvoje okolie. Nechaj sa inšpirovať a ukáž svoju kreativitu. Teraz to je ľahšie ako kedykoľvek predtým. Tak neváhaj a hraj sa.

HRAVOSŤ NEPOZNÁ HRANICE

Nech už máš akýkoľvek štýl, niečo pre teba máme. Či už sa ti páči žiarivá žltá alebo elegantná čierno-sivá, v exkluzívnej kolekcii adidas LEGO®️ si nájdeš to svoje. Čakajú na teba mikiny, tričká, tepláky, šortky aj overaly v rôznych farebných kombináciách od odvážnych až po jemné odtiene. Čo si vyberieš je len na tebe. Outfit si môžeš doladiť teniskami a vykročiť novou cestou. Exkluzívna kolekcia adidas LEGO®️ spája funkčné prvky s hravými dizajnmi a je stvorená na aktívny životný štýl plný hravosti a dobrodružstiev.

VYTVOR SI SVOJ SVET

Nová exkluzívna kolekcia adidas LEGO®️ je stvorená na hru. Nájdeš v nej farebné dizajny pripomínajúce tvoje obľúbené stavebné kocky, v ktorých môžeš začať budovať svoj svet. Všetky kúsky boli navrhnuté tak, aby podnietili kreativitu a inšpirovali hravosť. Nič sa neboj, hrať sa môžeš po svojom: Najprv si vyskladaj outfit podľa svojho vkusu. Potom sa stačí vybrať do neznáma a tvoriť svoj vesmír. Kreativita nepozná hranice.

KREATIVITA PRE VŠETKÝCH

Nová kolekcia adidas LEGO®️ podnecuje hravosť v každom bez ohľadu na vek. Je plná obuvi a oblečenia pre batoľatá, malé deti aj mladých tvorcov. Stačí si vybrať farebnú kombináciu a začať skladať svoj outfit. Kolekcia je unisexová a každému umožňuje vytvoriť si look podľa svojho vkusu. Teraz je to na tebe. Vytvor si svet, ktorý odzrkadľuje, kým si.