alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Mikiny pre tínedžerov

 
[76]
1 / 2
Strana:z 2

Mikiny pre tínedžerov s veľkými snami

Obliecť tínedžera nie je jednoduché, pretože ulahodiť ich náročnému vkusu je výzvou. Predsa však existuje niekoľko spoločných menovateľov pre ich obľúbené oblečenie - musí byť komfortné, kvalitné, dobre sadnúť na vyvíjajúcu sa postavu a musia sa v ňom cítiť hrdo. Mikiny pre tínedžerov adidas sú navrhnuté tak, aby všetky tieto potreby spĺňali, bez ohľadu na to, či sú pre budúceho profesionálneho športovca alebo bežného tínedžera, ktorý chce vyzerať dobre v škole a celkovo medzi rovesníkmi. V širokej škále odvážnych a nadčasových dizajnov si nájde svoje každý typ osobnosti. Modely vynikajú prepracovanými detailmi, žiarivými farbami, veselou grafikou a tiež typickými dizajnovými prvkami adidas ako Trefoil logo či 3-Stripes, ktoré milujú tínedžeri na celom svete a sú ľahko rozoznateľné aj z diaľky. Jednoduché a minimalistické dizajny sú tu zase pre tých, ktorí nechajú za seba radšej hovoriť svoj výkon. Spomedzi mikín pre tínedžerov si vyberie jednoducho každý.

Mikiny pre tínedžerov - pre ten najlepší pocit pri nosení

Kľúčovou zložkou mikín pre tínedžerov adidas sú ich výborné funkčné vlastnosti, ktoré každému tínedžerovi bezpodmienečne poskytnú maximálnu podporu pri športovom výkone a ponúknu svojmu nositeľovi navyše i maximálny komfort. Vysoká priedušnosť týchto materiálov pomáha odvádzať pot a nahromadenú vlhkosť smerom von, takže telo tínedžera zostáva v suchu a v pohode bez ohľadu na vonkajšie podmienky a úroveň námahy. Mnohé z týchto materiálov sú pritom z recyklovaného plastu, vyloveného z oceánu, takže každá mikina zároveň prispieva aj k zdravšej a zelenšej planéte. Skvelý pocit pri nosení však neposkytnú len funkčné vlastnosti. Každý jeden kúsok oblečenia je zároveň štýlový, unikátny a pútavý na prvý pohľad, takže sa v ňom nositeľ bude cítiť výnimočne. Stačí si už len vybrať tú svoju, ktorá sa stane jasnou voľbou nielen počas obľúbeného športu ale aj počas voľného času stráveného s kamošmi v uliciach mesta. Mikiny pre tínedžerov sú skrátka skvelým spoločníkom za každých okolností.