adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Pánske mikiny a pulóvre

 
[215]
1 / 5
Strana:z 5

Funkčné pánske mikiny a pulóvre na šport i voľný čas

Vrchné oblečenie pre pánov je dôležitou súčasťou mužských šatníkov. Viete to vy a vieme to aj my. Mikiny pre mužov s logom adidas sú celosvetovo obľúbené. A nekončí to iba pri mikinách, ale úspechu sa tešia aj pánske pulóvre, svetre a iné zvršky. Vyskúšajte komfort kvalitných materiálov, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a štýlovo. Niektoré z mikín majú kapucne, ktoré si v prípade chladnejšieho počasia prehodíte cez hlavu a môžete nerušene pokračovať vo svojej ceste. Či už uprednostňujete oblečenie so zipsom alebo bez, u nás nájdete všetky varianty a kombinácie.

Štýlové pánske mikiny adidas

Ľahké, štýlové a príjemné na nosenie. Pánske pulóvre sú jednoducho stále v móde. Oživte svoj šatník našimi modernými kúskami. Nebojte sa experimentovať. Každý pánsky pulóver má svoj osobitný dizajn a farebné prevedenie, ktoré dopĺňa štýlová variácia celosvetovo uznávaného loga adidas. Výber je naozaj široký, takže nebudete mať problém nájsť kúsky podľa svojich módnych preferencií. Ľahko ich tiež zladíte s oblečením, ktoré už doma máte a radi ho nosíte. Výstrih do "véčkového" tvaru sa perfektne hodí do teplejšieho prostredia. Zároveň s ním viete vytvoriť množstvo štýlových variácií s tričkom alebo akoukoľvek spodnou vrstvou, ktorú bude cez výstrih vidieť.

Bundy a tréningové mikiny pre športovcov

Aj športovci si prídu na svoje. Tréningové mikiny sa perfektne hodia ako pre bežcov, tak aj do posilňovne či fitka. Počas aktívnej fázy cvičenia si ich môžete dať jednoducho dole. Naopak, v čase nečinnosti alebo oddychu ochránia vaše rozpálené telo pred prípadným prechladnutím. Ďalšou skvelou súčasťou výbavy každého športovca sú športové bundy. Oceníte ich nielen počas zimného obdobia či v chladnom sychravom počasí. Ľahké a priedušné látky zabezpečia vnútornú reguláciu tepla. Kvalitný materiál tak zabráni zbytočnému prehriatiu, odoláte v nich však nepríjemnému chladu. Športové bundy sú dostatočne priliehavé a flexibilné, takže vám ani v najmenšom nebudú prekážať pri vašom športovom výkone.