Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Pánske Plavky

(produkty 144)
1 / 3
Strana:z 3

Pánske plavky adidas

Radosť z pohybu vo vode a v okolí vodných plôch už dávno nie je len letnou záležitosťou. Okrem tradičných plaveckých bazénov rastie i obľúbenosť aquaparkov, saunovania a kúpeľov všetkého druhu. Mnoho fitness centier a hotelov má svoje vlastné wellness centrá so saunou alebo parným kúpeľom, jacuzzi a bazénmi. Správne zvolené plavky ti ešte znásobia príjemný zážitok. V kategórii pánske plavky adidas nájdeš viac než sto modelov na plávanie a na voľný čas.

Zorientuj sa v našej ponuke

Strih a materiál plaviek adidas si prispôsob svojim individuálnym potrebám. Pravidelne trénuješ v bazéne? Ak chceš vydať zo seba závratné tempo, potrebuješ na to silu, výdrž a samozrejme kondíciu. Naše plavky adidas ti pomôžu prekonať vlastné limity a ukázať, čo sa v tebe naozaj skrýva. Vyberaj plavky podľa toho, či uprednostňuješ klasický strih, boxerky alebo plavky v predĺženom strihu. Všetky sú vyrobené z vysokokompresného materiálu odolného voči chlóru a vďaka prispôsobiteľnému pásu so šnúrkou ti sadnú ako uliate. Obopínajú tvoju postavu, čím znižujú odpor vody a spevňujú svaly, vďaka čomu budeš môcť vložiť do každého záberu maximum energie.

Modely plaveckých šortiek na voľný čas

V týchto šortkách si naplno užiješ všetky plážové a vodné aktivity. Láka ťa windsurfing alebo wakeboarding. Práve pre teba sú určené plavecké šortky adidas, vyrobené z tkaného materiálu s pohodlnou vnútornou vrstvou.

Plavky, ktoré sú šetrné k oceánom

Aj v našej kolekcii pánskych plaviek potvrdzujeme, že nám záleží na ochrane životného prostredia. Naše plavky adidas pre mužov obsahujú priadzu vyrobenú z recyklovaného nylonu ECONYL® alebo sú vyrobené z recyklovaných rybárskych sietí.