adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Pánske mikiny

 
[227]
1 / 5
Strana:z 5

Ak si potrpíš na kvalitu, pánske mikiny adidas ťa dostanú

Kto z nás by nepoznal ten fantasticky pohodlný kus oblečenia, akým sú jednoznačne mikiny? Veď sa bez akýchkoľvek problémov skvelo hodia do každej situácie. A to nielen v chladnejšom prechodnom období. Ale rovnako dobre nájdu svoje uplatnenie aj v zime a lete. Vtedy pánske mikiny poslúžia hlavne ako jedna z vrstiev, ktorú si dáte pod bundu. Tiež pokiaľ neviete kam vás vaše letné dobrodružstvá zavedú a hlavne kedy sa z nich vrátite... Aj vtedy sa z mikiny stane skvelý pomocník proti prípadnému chladu letnej noci. adidas si je toho vedomý a prináša svoju kolekciu tejto obľúbenej časti odevu. Kvalitné materiály a štýlový dizajn – to mikina adidas pre mužov.

Pánska mikina adidas znamená kvalitný materiál aj praktické využitie

Mikiny pre mužov sú vyrobené z kvalitného materiálu príjemného na dotyk. Nedajte sa však pomýliť. Jednotlivé kúsky neslúžia iba na okrasu. Kvalitná látka, z ktorej sú mikiny vyrobené, vám poskytnú dostatok tepla a pohodlia. Zároveň sú však ľahké a priedušné. Ani pri väčšej aktivite sa v nich zbytočne nespotíte. Poskytnú vám dostatočnú ochranu aj v horších poveternostných podmienkach. Bavlnená kapucňa tiež pridáva na celkovom komforte, ktorý pánske mikiny poskytujú. Kvalitu dopĺňa aj štýlový dizajn našich produktov. V neposlednom rade viaceré modely obsahujú recyklovaný polyester, čím sa pri ich výrobe znižujú emisie a celkovo šetrí životné prostredie.

Široký výber pre náročných

Veríme, že z našej ponuky si vyberiete svoj nový obľúbený kúsok. Môžete vyskúšať uvoľnený strih, ktorý pohodlne prilieha k vášmu telu. Pokiaľ však nemáte radi voľné oblečenie, je tu pre vás množstvo modelov s rovným štýlom. Na výber sú mikiny s a bez zipsu, s bočnými vreckami na zips, kengúrimi vreckami, vrúbkovaným lemom. Kapucne šnúrky na stiahnutie. K dispozícií je množstvo farebných variant, ktoré dopĺňa dizajnové spracovanie adidas loga. Retro štýl je v plnom prúde, ale nechýbajú ani jeho moderné re-dizajny, či celkom nové originálne spracovania.