adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Pánske Tašky

 
[278]
1 / 6
Strana:z 6

Pánske tašky

Vhodná taška je nevyhnutnou súčasťou životného štýlu každého muža. Spĺňa nielen praktický účel, ale rovnako určuje postavenie muža. Už či si profesionálny športovec alebo vrcholový manažér, podčiarkni svoj štýl vďaka najnovšej kolekcii pánskych tašiek adidas, v ktorej nechýbajú.

Ako nájsť dokonalú tašku

Pánske tašky sú dôležitým doplnkom. Výber vhodnej tašky nie je len módnou, ale aj nevyhnutnou praktickou záležitosťou. Bez ohľadu na to, či potrebuješ niečo štýlové do práce, alebo niečo všestranné na víkendový výlet, či tašku do školy alebo na zápas – vhodná taška vylepší a spríjemní tvoj život.

Batohy

Naša kolekcia obsahuje pánske batohy, ktoré sa jednoducho nosia, sú štýlové a ideálne na akýkoľvek výlet. Cestuj do práce sebavedome s našou kolekciou batohov, ktorých súčasťou je aj priečinok na laptop. Vyber sa do školy štýlovo s najnovšími dizajnami, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Alebo vyraz na zábavný víkendový výlet s priestrannými a užitočnými priečinkami pre všetko, čo potrebuješ. Vďaka technológii climacool® na vybraných modeloch sa schladíš a ostaneš v suchu aj počas horúcich situácií. Objav rôzne farby a štýly v našej najnovšej kolekcii pánskych batohov adidas.

Tréningové tašky

Či už ideš na tréning alebo sa chystáš niekam vyraziť s chalanmi – so súčasnou kolekciou pánskych tréningových tašiek adidas budeš pripravený na všetko. Naše tréningové tašky sú pohodlné na nosenie, majú nastaviteľné ramenné popruhy a množstvo priestoru, zásluhou čoho odnesú všetko potrebné a ešte omnoho viac. Vyber si zo širokej ponuky farieb a štýlov, v ktorej nájdeš aj tímové tašky. Vyraz na najbližší výlet dokonale vybavený vďaka našej najnovšej kolekcii pánskych tréningových tašiek adidas.

Tašky cez rameno

Tašky cez rameno, tiež známe ako tašky typu „messenger“ alebo „airliner“, sú priam stvorené na mestské výlety, do práce či do školy. Sú praktické a nadčasové, vďaka čomu vytvárajú elegantný moderný look. Ponúkajú štedrý priestor a praktický dizajn, takže sú presne tým, čo potrebuješ. Vyber si aj ty svoj kúsok, ktorý ti dokonale padne, z našej najnovšej kolekcie pánskych tašiek cez rameno adidas.

Pre každú príležitosť

Každá ďalšia udalosť či príležitosť sa líši od tej predchádzajúcej. Prečo by potom mali byť všetky tašky rovnaké? Kolekcia pánskych tašiek adidas vyniká aj praktickými modelmi, ktoré dokonale doplnia tvoj životný štýl. Od kompaktných ľadviniek cez bežecké opasky až po ďalšie skvelé športové kúsky – to všetko na teba čaká v rozmanitej ponuke kolekcie pánskych tašiek adidas.