alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ
adidas- športu a štýlu

adidas Originals by OAMC

 
[15]

adidas Originals by OAMC

Na sezónu jeseň/zima 2020 adidas Originals a pokroková pánska značka OAMC prinášajú starostlivo zostavenú kapsulovú kolekciu exluzívnej obuvi. Je inšpirovaná ľahkým funkčným dizajnom a kontrastom medzi syntetickými a prírodnými materiálmi a spája progresívnu estetiku s inovatívnymi technikami.

Prvá várka kolekcie adidas Originals by OAMC spája kultové prvky adidas s futuristickými detailmi a prináša tenisky Type O-8 a zmodernizovaný model Type O-5. Type O-8 predstavuje svieži pohľad na nadčasové tenisky Samba, definuje ho minimalistická estetika a prichádza v troch elegantných farbách – olivovej, bielej s čiernymi detailmi a čiernej.

V kapsulovej kolekcii tiež nájdeš siluetu Type O-5 inšpirovanú trailovým behom v nových elegantných farbách hmlistej modrej a čiernej.