alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Obuv · Tréning

 
[278]
1 / 6
Strana:z 6

Tréningová obuv

Športová obuv adidas bola navrhnutá tak, aby maximalizovala tvoj športový výkon. Počas tréningu ide o mrštnosť, rýchlosť a výkon.

Vyber si správnu športovú obuvPánska a dámska športová obuv

V oblasti pánskeho a dámskeho tréningu máme výbavu pre akýkoľvek fitness režim. Športová obuv adidas je vyrobená pre špecifické typy tréningu a jej dizajn dokonale podporuje výnimočné požiadavky pre mužov a ženy.

Viac modelov s boost

Prelomová technológia boost™ maximalizuje tvoj výkon vďaka schopnostiam, ktoré vracajú energiu, pohlcujú otrasy s každým krokom.

Je dostupná v dámskych, pánskych a detských modeloch športovej obuvi pre rôzne typy tréningov a športových aktivít.

Naberaj v posilňovni

Trénovať môžeš vnútri alebo vonku a v oboch prípadoch je potrebná odolnosť. Beh na páse, výskoky a tréningy s vysokou intenzitou otestujú odolnosť tvojich tenisiek. Špeciálny dizajn je odolný na mnohých povrchoch, typických pre posilňovne. Tréningová obuv adidas má robustnú podrážku, ktorá neuveriteľne dlho vydrží. Získaj tú správnu podporu s najnovšou kolekciou tréningovej obuvi.

Objav novú úroveň cross tréningov

V cross tréningoch ide najviac o intenzitu a všestrannosť. A presne na to sme vyrobili cross tenisky adidas. Dizajn podporuje náročné a rýchle pohyby, poskytuje úžasnú podporu a je maximálne odolný. Vyťaž zo seba to najlepšie s cross tréningovou kolekciou adidas.

Vybavíme ťa na každú súťaž

Športová obuv, vyrobená špeciálne pre tvoj šport, ťa posunie dopredu. Vďaka pokrokovým dizajnom a najnovším technológiám a futbalová, bežecká a basketbalová obuv adidas pripravená na víťazstvo.

Najlepšie tenisky