alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj produktov adidas NMD pre ženy

 
[21]
Tenisky NMD_R1 Spectoo
Tenisky NMD_R1
Tenisky NMD_R1 Spectoo
Tenisky NMD_R1 Boba Fett Spectoo
Tenisky Bossk NMD_R1 Spectoo
Tenisky NMD_R1
Tenisky NMD_R1 TR
Tenisky NMD_R1
Tenisky NMD_R1
Tenisky NMD_R1 Spectoo
Tenisky NMD_R1 Spectoo
Tenisky NMD_R1
Tenisky Disney NMD_R1
Tenisky NMD_R1
Tenisky Rich Mnisi NMD_R1
Tenisky NMD_R1

Nahliadni do výpredaja produktov adidas NMD pre ženy

Osláv jar a leto vďaka výpredaju produktov adidas NMD pre ženy. Či už túžiš po pestrofarebnom alebo konzervatívnom prevedení NMD tenisiek, vo výpredaji plnom adidas tenisiek si príde každá žena na svoje! Obľúbené street tenisky s priliehavou konštrukciou a so zvrškom z uzavretej sieťoviny sa hodia nielen na bežné nosenie v uliciach, ale aj na rôzne športové aktivity. Priliehavý tvar tenisiek sa počas každej chôdze prispôsobuje a obopína tvar chodidla, čím ho po celý čas udržuje v bezpečí. Pohodlie nôh zasa zabezpečuje charakteristická gumená podrážka legendárnych NMDéčiek. Čo si viac môžu tvoje nohy priať? Dopraj im univerzálnu pohodlnú obuv, z ktorej sa každá žena nadchne.

Bohatý outlet produktov adidas NMD pre ženy, ktorý ťa dostane

Medzipodrážka Boost už celé generácie zabezpečuje nohám responzívne tlmenie a ľahký pohyb, takže necítiš únavu ani po niekoľkohodinovej túre, dlhej prechádzke mestom alebo po výdatnej športovej aktivite. Tieto univerzálne tenisky patria k najlepším výberom tenisiek z dedičstva adidas, pričom vďaka moderným technológiám udržiavajú tvoje nohy v bezpečí a pohodlí. Stačí, aby si si vybrala z bohatého outletu produktov adidas NMD pre ženy, pretože každé nežné pohlavie v nich vyzerá jedinečne a štýlovo.

Štýlové tenisky, ktoré sa hodia k čomukoľvek

Vďaka minimalistickému vzhľadu obuvi môžeš svoje NMD tenisky z outletovej ponuky napasovať k čomukoľvek. Či si ich obuješ k šortkám, džínsom, legínam alebo letným šatám, vďaka bohatému výpredajú produktov adidas NMD pre ženy môžeš mať presne také farebné prevedenie NMDéčiek, ktoré vystihuje tvoje ja. Vydaj sa neznámymi a neprebádanými cestami alebo si uži akékoľvek športové aktivity aj práve vďaka bohatým zľavám produkov adidas NMD pre ženy. Zažiar v jedinečných teniskách, ktoré ťa ponesú s ľahkosťou a vďaka ktorým budeš môcť vždy zmeniť svoj smer. Ich kvalita nie je iba témou jednej krátkej sezóny, ale vydrží dlhé roky. Stačí si už len vybrať tie svoje! A teraz vďaka výhodnej akcii nemusíš zostávať len pri jednom páre!