adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Vyberte si z viac, ako 7000 produktov

Predator

(produkty 136)
1 / 3
Strana:z 3

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS PREDATOR

V kopačkách adidas Predator ťa nikto nezastaví. Ovládni hru s najnovšími technológiami a užívaj si každú sekundu na ihrisku naplno. Tieto klasické kopačky z 90. rokov boli modernizované prelomovými koženými vrúbkami, ktoré pomáhajú narábať s loptou a zvyšujú stabilitu. V kultových kopačkách Predator ovládneš hru a nikto ťa nezastaví.
Prebuď v sebe predátora
Postav sa na vrchol futbalového reťazca v najkultovejších kopačkách. Sú dostupné v pánskych, dámskych aj detských veľkostiach a vyznačujú sa chytľavým dizajnom a špičkovým štýlom. Vďaka polovičným aj celým veľkostiam od EU 32 až 48 teraz môže hru ovládnuť skutočne každý.
Majstrovský výkon
V kopačkách Predator hravo skrotíš loptu všade, kam vstúpiš. Vyznačujú sa kolíkmi a podrážkami na pevné, indoorové aj mäkké povrchy a tiež umelé aj prírodné trávniky.
Nekompromisné technológie Predator
Dominuj vďaka futbalovej technológii, ktorá z teba urobí obávaného lovca.

Zvršok Controlskin drží loptu pevne na kopačke, vďaka čomu ju môžeš precízne ovládať za každých podmienok. Bezšnúrkový a bezšvový dizajn obopne chodidlo a vnesie do tvojej hry potrebnú rovnováhu. Pohodlný zvršok Primeknit ti perfektne sadne a umožní pohybovať sa inštinktívne a rýchlo. Vstrekované vrstvy z materiálu TPU ti zabezpečia stabilitu pri dynamických pohyboch.

V kopačkách Predator využiješ každú šancu a ovládneš hru.