adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Predator

 
[154]

VÝHODY NIE SÚ FÉR

O to však ide. Demonskin sa na ostatných nepozerá. Je tu, aby zmenil hru. Je výsadou predátorov. Je to povolené? Áno. Je to fér? Koho to zaujíma?

1 / 4
Strana:z 4

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS PREDATOR

V kopačkách adidas Predator ťa nikto nezastaví. Ovládni hru s najnovšími technológiami a užívaj si každú sekundu na ihrisku naplno. Tieto klasické kopačky z 90. rokov boli modernizované prelomovými koženými vrúbkami, ktoré pomáhajú narábať s loptou a zvyšujú stabilitu. V kultových kopačkách Predator ovládneš hru a nikto ťa nezastaví.
Prebuď v sebe predátora
Postav sa na vrchol futbalového reťazca v najkultovejších kopačkách. Sú dostupné v pánskych, dámskych aj detských veľkostiach a vyznačujú sa chytľavým dizajnom a špičkovým štýlom. Vďaka polovičným aj celým veľkostiam od EU 32 až 48 teraz môže hru ovládnuť skutočne každý.
Majstrovský výkon
V kopačkách Predator hravo skrotíš loptu všade, kam vstúpiš. Vyznačujú sa kolíkmi a podrážkami na pevné, indoorové aj mäkké povrchy a tiež umelé aj prírodné trávniky.
Nekompromisné technológie Predator
Dominuj vďaka futbalovej technológii, ktorá z teba urobí obávaného lovca.

Zvršok Controlskin drží loptu pevne na kopačke, vďaka čomu ju môžeš precízne ovládať za každých podmienok. Bezšnúrkový a bezšvový dizajn obopne chodidlo a vnesie do tvojej hry potrebnú rovnováhu. Pohodlný zvršok Primeknit ti perfektne sadne a umožní pohybovať sa inštinktívne a rýchlo. Vstrekované vrstvy z materiálu TPU ti zabezpečia stabilitu pri dynamických pohyboch.

V kopačkách Predator využiješ každú šancu a ovládneš hru.

„Zúčastniť sa“ nestačí, vy chcete vyhrať!

Hlavným poháňacím motorom športu sú víťazstvá. Na ceste k nim je dôležitá technológia, ktorú si obúvate. Áno, je to technológia, pretože nazvať napríklad kopačky Predator „iba“ obuvou by bolo málo. adidas vás s týmito kopačkami posúva do nových výkonnostných výšin. Zvršok Controlskin vám pomôže dostať loptu presne tam, kam ju chcete poslať. Bez ohľadu na terén alebo počasie platí, že Controlskin to zvládne viac ako dobre. Dôležité je však aj to, aby bolo pevné aj vaše chodidlo, o čo sa už stará zvršok vyrobený z technológie Primeknit, ktorý vám sadne a stane sa vašou druhou kožou. Keď pri hre potrebujete náhle zmeniť smer alebo reagovať v okamžiku sekundy, podporu vám poskytnú vstrekované vrstvy z materiálu TPU. Vaše chodidlo sa tak vďaka kopačkám Predator stane predĺžením vašich myšlienok.

Kopačky pre akýkoľvek terén

To, čo bolo osvedčené a mnohonásobne vyskúšané ešte v deväťdesiatych rokoch, si adidas ponechal dodnes. Za vyzdvihnutie stoja vtedy prelomové kožené vrúbky, ktoré pomáhajú futbalovej lopte cítiť sa na vašom chodidle tak, že naň skutočne patrí. Kopačky Predator sa vďaka kolíkom prispôsobia akémukoľvek terénu. Umelý alebo prírodný trávnik? Indoorové, pevné, alebo mäkké povrchy? adidas myslel na všetko. Napríklad kopačky Predator Tango 19.3 Turf sú vytvorené na umelé povrchy. Vaše nohy spevní sieťovinový zvršok a reliéfna vrstva vám pomôže dostať loptu tam, kam ju potrebujete. Kopačky Predator 19.1 Artificial Grass vám zasa umožnia ovládnuť umelé trávniky. Sú doplnené spevňujúcim úpletom bez šnúrok. Štruktúra ich povrchovej úpravy vám pomôže ovládnuť aj tento terén. Ak budete hrať na veľmi tvrdom alebo inak zvláštnom povrchu, napr. na ľade, adidas má pre vás riešenie. Kopačky na náročnejšie povrchy využívajú aj hráči rugby. Golierik na spevnenie členka vás podrží pri akomkoľvek náročnom pohybe, nech už beháte kdekoľvek. Kopačky navyše majú podrážku navrhnutú špeciálne na to, aby vaše bleskové reakcie a veľká prudkosť vyrážali súperom dych.