alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Produkty Primegreen

 
[4282]

Produkty vyrobené udržateľným spôsobom. Kolekcia adidas Primegreen obsahuje špičkové recyklované materiály a predstavuje náš záväzok skoncovať s novým polyesterom do roku 2024 a eliminovať tak plastový odpad.

Naša závislosť na novom polyestere vytvára problém, na ktorý musíme nájsť riešenia. Primegreen je jedným z nich. Tento špičkový materiál je vyrobený z recyklovaného plastového odpadu a používame ho na výrobu udržateľných produktov šetrnejších k planéte.

Prispej aj ty k ochrane planéty.