alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

ŠPORT JE DAR

V spolupráci s Leom Messim

Futbalový kolotoč sa opäť roztáča a Leo Messi uvažuje, čo preňho táto hra znamená.

Mĺkve štadióny a krásne trávniky. Pohľad ako zo sna. Keď svet zastal, každý hráč sa pýtal: čo teraz? Odišiel šport, prišla prázdnota. No zároveň aj čas a priestor na premýšľanie.

Futbal je dar, ktorý treba odovzdať ďalej.

Počas preventívnych opatrení si Messi uvedomil, že hranie futbalu je preňho česť. Získal podporu a rešpekt fanúšikov po celom svete. Ich vernosť ho inšpiruje tak, ako ich inšpiruje jeho umenie.

„Najväčším darom je prinášať ostatným radosť.“

Leo Messi

Všetkým nám chýbajú naše obľúbené tímy, šlágre a rivality.

Nezáleží na tom, kde hráš. Všetci sme snívali o dni, keď budú štadióny znova pulzovať životom. Mnohí z nás sme futbal počas tohto obdobia začali milovať ešte viac.

Futbaloví fanúšikovia dávajú do hry svoju dušu. Ich láska k ich tímom, idolom a štadiónom je bezbrehá. Čím viac im hráči dajú, tým viac podpory dostanú naspäť.

Späť do hry s poriadnou dávkou vášne.

Ešte nevieme, ako budeme spomínať na toto obdobie. No po sólo tréningoch a čakaní je možné, že sme futbal začali milovať ešte viac.

MESSIHO FUTBALOVÁ SÚPRAVA