adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Rukavice

 
[41]

Postavte sa svetu v tých správnych rukaviciach!

Brankári vedia, aké je dôležité, aby každý jeden článok prstov bol chránený, preto brankárske rukavice Predator Pro od adidas majú na prstoch priliehavý strih. adidas k tomu pridal ešte aj spevnený chrbát ruky a priľnavú dlaň s tlmením v spoľahlivej hrúbke 3,5 milimetra. Latex, ktorý je tiež ich súčasťou, spoľahlivo utlmí aj tie najprudšie strely. A ani keď ich zložíte z rúk, čo je vďaka predĺženej manžete rýchla záležitosť, ani vtedy nebudú na vašich rukách žiadne odery. Do chladnejšieho počasia má adidas v ponuke rukavice Fieldplayer z ľahkého flísu. Vaše ruky udržia v teple a zároveň odvedú pot preč od pokožky. Majú priedušnú manžetu so suchým zipsom, izoláciu Climawarm a negatívny strih, ktorý pevne sadne na vaše ruky.

Rukavice pre box

Správne boxerské rukavice z vás urobia nebezpečnejšieho bojovníka. Keď viete, že sa na svoje rukavice môžete spoľahnúť, neváhate ich použiť. Na ich výrobu adidas využil odolnú kožu a vyplnil ich originálnou usňou. Penová výplň má viac vrstiev, aby lepšie tlmila nárazy. Namiesto bandáží sa môžete rozhodnúť pre spodné rukavice. Je to ďalší premyslený krok, ktorý vám v boxerskom ringu zjednoduší život a zároveň sa vďaka nim budete cítiť spoľahlivo. Majú odolnú polyesterovú konštrukciu, veľký otvor na palec a prešívanie medzi prstami.

Aj do asfaltových džunglí

Na dobré rukavice sa spoliehajú aj cyklisti, pretože mnohí z nich vedia, ako dlho a nepohodlne sa hoja škrabance na dlaniach. adidas má rukavice aj pre nich. Sú bezprstové, takže pohodlne v nich oblapíte riadidlá, a keď vás bude zalievať pot, vašim rukám to neublíži, pretože zásluhou vetracích otvorov zostanú v pohode. Nechýba neprehliadnuteľné logo adidas. Podobne sú navrhnuté aj tréningové rukavice. Sú k dispozícii aj s pútkom na prstoch, takže sa vám budú ľahšie dávať dole. Manžety prispôsobíte vašim rukám, materiál Climacool vás ochráni pred teplom a spolu s jemným materiálom vás udržia v suchu.