alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Rúška

 
[21]
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúško Medium/Large (nie na lekárske použitie)
Rúška Arsenal Face 3-Pack XS/S
Rúška Juventus Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack XS/S
Rúško Badge of Sport (nie na lekárske použitie)
Rúška Face 3-Pack XS/S
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Face 3-Pack M/L

Rúška na tvár adidas

Žijeme v dobe, keď nebolo dôležitejšie chrániť zdravie seba aj iných, ako je to v súčasnosti. V mnohých krajinách sa medzi opatreniami, ktoré by mohli šírenie vírusu spomaliť, objavilo nosenie tvárových rúšok. Rúška pomáhajú brániť šíreniu vírusov a baktérií prenášaných kvapôčkovými infekciami. Na Slovensku platí povinnosť nosiť rúško v interiéri aj exteriéri, teda nielen v práci, v škole a v obchode, ale aj pri rôznych voľnočasových a športových činnostiach. Pribaľ si ho teda aj v prípade vychádzky do prírody, cyklovýletu alebo prechádzky so svojím štvornohým miláčikom. Rúška sa stali nevyhnutnou súčasťou našich životov. Dokonca sa stali módnym doplnkom. Aj spoločnosť adidas prispela svojím dielom a podporila nosenie rúšok na verejnosti kolekciou športových rúšok. Sú dostupné v balení po 3 kusy, v dvoch farbách a dvoch veľkostiach. Rúška sú vyrobené z elastického priedušného materiálu, ktorý obopína kontúry tváre a sú zakončené gumičkami okolo uší. Sú určené na viacnásobné použitie. Po použití ich môžeš vyprať, vysušiť a znova používať! Buď štýlový a zároveň chráň seba aj svoje okolie! Vyber si z ponuky športových rúšok adidas.

Podpor svoj obľúbený futbalový tím s futbalovými rúškami adidas

Ak patríš k futbalovým nadšencom, nechaj sa inšpirovať a vyber si rúško svojho obľúbeného futbalového tímu. Futbalové rúška adidas sú navrhnuté tak, aby si sa v nich cítil pohodlne aj počas celodenného nosenia. Sú vyrobené z 40 % recyklovaného materiálu Primegreen. Na bočnej strane je zobrazený znak futbalového tímu. Teraz je ten čas, keď sa môžeš zladiť do tímového futbalového oblečenia od „hlavy až po päty“. Neváhaj a navštív našu stránku.