adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Samba

 
[30]

Pre slobodu pohybu po celý deň

Základom je vedieť, že vaše nohy majú podporu. Pre všetky z vás, ktoré sa chcete pohybovať tak, ako to ženy v lodičkách nedokážu, má adidas neodolateľnú ponuku. Presne pre vás je tu kolekcia Samba. Sú to tenisky, ktoré ľahko skombinujete s čímkoľvek, čo máte práve na sebe, a spoľahlivo vás podržia pri každom kroku. Na vaše chodidlá bude dávať pozor trojcentimetrová hrubá podrážka. Možno práve to sú tie centimetre, ktoré vás posunú o niečo vpred. Pre väčšie pohodlie a istotu je tu funkčná vložka OrthoLite®, ktorá predstavuje presne to, čo oceníte po dlhom dni strávenom na nohách. Je vybavená antibakteriálnou úpravou, takže udrží vaše nohy dlhšie v suchu a pohodlí. Jej zloženie okrem toho ochráni vaše chodidlá aj tým, že pomáha absorbovať nárazy.

Tenisky, čo sa stali legendou

Pri teniskách Samba OG môžete oceniť štruktúrovanú gumenú podrážku spolu s otočným bodom, ktorý tam adidas z futbalovej minulosti týchto tenisiek ponechal. Model Samba bol totiž pôvodne navrhnutý pre futbalistov, ktorí sa potrebovali pohybovať sebaisto aj na zľadovatených umelých trávnikoch. Tenisky Samba RM majú modernizovanú konštrukciu. Krásu jemnej kože dopĺňa praktickosť medzipodrážky Boost s tlmiacou funkciou. Alebo sa rozhodnite pre tenisky Samba ADV, ktoré do vášho života prenesú štýl deväťdesiatych rokov. Sú na nich zaujímavo skombinované futbalové prvky s retro detailmi. O vaše pohodlie sa pri nich postará aj gumená podrážka a tlmenie Adiprene.

Sebaistý krok, ktorý prinášajú tenisky Samba, sa preniesol aj do ulíc, vďaka čomu sa z modelov Samba stala legenda. Ich klasický a ľahko spoznateľný dizajn pretrváva aj v súčasnosti. Tvorí ho kožený zvršok, vnútro zo syntetickej kože a rovný strih, ktorý je špeciálne prispôsobený pre chodidlá žien. K tomu patrí aj prvotriedna švová konštrukcia a ozdobné prešívanie na špičke. Očariť vás môže aj pestrá kolekcia Sambarose, prípadne dvojfarebný model Sambarose s potlačou anjelikov na jazyku, čo je výsledok spolupráce adidas a značky Fiorucci.