alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Samba

 
[25]
Tenisky The Velosamba Vegan Cycling
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba Team
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba
Tenisky Samba OG
Tenisky Samba OG
Obuv Special Edition Samba Spikeless Golf
Obuv Special Edition Samba Spikeless Golf
Tenisky The Velosamba Vegan Cycling
Tenisky The Velosamba Vegan Cycling
Tenisky The Velosamba Vegan Cycling
SAMBA ADV
Obuv Special Edition Samba Spikeless Golf
Tenisky Samba Leather
Tenisky Samba OG
Puzdro Molded Samba iPhone 2020 6.1 Inch

Obuj sa do legendy adidas Samba

Legendárne futbalové kopačky, ktoré prerástli svoj pôvodný účel a stali sa ikonou streetového štýlu. Model Samba v sebe nesie bohatú históriu spoločnosti adidas naprieč siedmimi desaťročiami. Pôvodne navrhnuté pre zamrznuté futbalové trávniky, svoj úspech rýchlo našli aj ako halová obuv. S postupom času ako sa vyvíjal dizajn topánok a rozvíjali ich funkcie, vkročili tenisky Samba rovnako úspešne aj na ďalšie ihriská, kurty, a do ulíc streetovej módy. Opäť raz prekonali svoje predurčenie, keď sa stali neoddeliteľnou súčasťou štýlových urban outfitov. Aj preto sú topánky adidas Samba symbolom vysokej kvality a nestarnúceho štýlu, ktorý overil čas a milióny verných priaznivcov.

Ikona medzi športovou obuvou

Nielen vďaka bohatej histórii, ale kvalitám, ktorými sa tenisky Samba právoplatne pýšia, sa z nich stal ikonický a najdlhšie vyrábaný model. Prvýkrát sa objavili na nohách v roku 1949, keď ich samotný zakladateľ spoločnosti adidas, Adi Dassler, pôvodne navrhol pre futbalistov hrajúcich na zamrznutých trávnikoch. Rovnako ako priľnavá gumená podrážka dodávala futbalistom extra stabilitu ťa podrží aj v tvojich výkonoch. S nezameniteľnou podrážkou na teniskách adidas Samba ťa už neprekvapí žiadny povrch. Pevná, avšak ľahká konštrukcia ti extra slobodu pre sebaistý pohyb na ihrisku ako aj v mestských uliciach. Inšpirované legendárnymi kopačkami, moderný štýl tenisiek adidas Samba z nich spravil nepriehľadnuteľnú voľbu aj pre nezatrávnené povrchy.

To najlepšie z oboch svetov

Už sa nemusíš rozhodovať medzi športovou obuvou a štýlovými teniskami, adidas Samba majú to najlepšie z oboch svetov. Pevná gumová podrážka a dizajn nie sú iba to jediné, čo si zachovali zo svojho športového pôvodu. Odolnosť zameraná na maximálny výkon je súčasťou funkčnosti tenisiek Samba. Vyrobené zo semišu a s prvotriednou švovou konštrukciou, to je pohodlie v tvare tenisiek, ktoré nebudeš chcieť vyzuť. A ani nemusíš, sú vhodné pre každodenné nosenie, keďže ich dizajn kombinuje streetovú štýlovosť a trochu retra. Aj preto sú súčasťou streetovej a urban módy, a vďaka historickému vplyvu si našli svoju cestu aj do popkultúry. Samba kolekcia ponúka širokú škálu typov: moderná klasika verná originálu, ale rešpektujúca súčasné nároky na výkon, či neprehliadnuteľné  samby s platformou, ako aj dvojfarebné modely, či metalické samby pre zvláštne príležitosti. Neobúvaš si iba kvalitnú športovú obuv a štýlové topánky. Legendárne tenisky adidas Samba sú symbolom úspešného príbehu, ktorý bude pokračovať na tvojich nohách.