alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

SolarBoost

 
[21]

Zoznámte sa: Dokonalé bežecké topánky adidas SolarBoost

Po celodennej práci v kancelárii či v škole ti isto padne vhod prevetrať si hlavu pri behu pri ktorom prídeš na nové myšlienky a spravíš niečo pre svoje zdravie aj celkovú kondíciu. Bežecké tenisky adidas SolarBoost sú na rekreačný beh ako stvorené a svojimi funkčnými vlastnosťami a výnimočnou kvalitou očaria aj profesionálnych športovcov. Toto nie sú však obyčajné bežecké tenisky! Toto sú tenisky skonštruované pre milovníkov pohybu, behu a slobody. Ponuka je naozaj pestrá, takže sa nemúsíš báť, že by si nenašiel také, ktoré by ti hned padli do oka. Tak na čo čakáš? Obuj si unikátne funkčné tenisky adidas SolarBoost, zahoď za hlavu všetky starosti a vychutnaj si beh tak, ako ešte nikdy predtým!

S teniskami adidas SolarBoost zdoláš svoj cieľ ľahko

Priprav sa na každoročný maratón v bežeckých teniskách adidas SolarBoost a prekonaj vlastné hranice. Cesta k úspechu je možno náročná, no prináša veľa uspokojenia. Tenisky adidas SolarBoost ti spríjemnia rekreačný beh i náročný beh na dlhé vzdialenosti. Zvršok zo vzdušnej sieťoviny tvoje nohy príjemne ochladí i počas intenzívneho behu a precízne umiestnené vlákna spevnia strednú časť nohy. Priliehavá konštrukcia pevne obopne tvoje chodidlo, no neobmedzí ho v pohybe a stabilizačný diel medzi pätou a špičkou zároveň zvýši jeho stabilitu. Unikátna flexibilná podrážka sa prispôsobí dopadu tvojho chodidla na zem a guma zabezpečí perfektný záber na akomkoľvek povrchu. Ultraresponzívne tlmenie je naše doposiaľ najaktívnejšie tlmenie a riadi sa heslom: čím viac energie vynaložíš, tým viac sa ti vráti späť! Symetrická konštrukcia usmerňuje tvoje chodidlo a stará sa o plynulosť behu, takže ti to pôjde ako po masle. V týchto teniskách hravo prekonáš i dlhé vzdialenosti a budeš po celý čas v maximálnom pohodlí.  Je jedno, či sa mu venuješ rekreačne alebo poloprofesionálne. V teniskách adidas SolarBoost si vychutnáš kvalitu hodnú víťazov!