alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

SolarBoost

 
[14]
Tenisky Solarboost 4
Tenisky Solarboost 19
Tenisky Solarboost 4
Tenisky SolarBoost 3
Tenisky Solarboost 4
Tenisky Solarboost 4
Tenisky Solarboost 4
Tenisky SolarBoost 3
Tenisky SolarBoost 3

Zoznámte sa: Dokonalé bežecké topánky adidas Solarboost

Po celodennej práci v kancelárii či v škole ti isto padne vhod prevetrať si hlavu pri behu, pri ktorom prídeš na nové myšlienky a spravíš niečo pre svoje zdravie aj celkovú kondíciu. Bežecké tenisky adidas Solarboost sú na rekreačný beh ako stvorené a svojimi funkčnými vlastnosťami a výnimočnou kvalitou očaria aj profesionálnych športovcov. Ponuka je naozaj pestrá, takže sa nemusíš báť, že si z našej ponuky nevyberieš.

Zaži nekonečný prílev energie s teniskami adidas Solarboost 19

Nie sú to ale obyčajné bežecké tenisky! Sú to tenisky vytvorené pre milovníkov pohybu, behu a slobody. Symetrická konštrukcia usmerňuje tvoje chodidlo a stará sa o plynulosť behu, takže ti to pôjde ako po masle. V týchto teniskách hravo prekonáš i dlhé vzdialenosti a budeš po celý čas v maximálnom pohodlí. Je jedno, či sa behu venuješ rekreačne alebo profesionálne. V teniskách adidas Solarboost 19 si vychutnáš kvalitu hodnú víťazov! Tak na čo čakáš? Obuj si unikátne funkčné tenisky adidas Solarboost 19, zahoď za hlavu všetky starosti a vychutnaj si beh tak, ako ešte nikdy predtým!

adidas Solarboost 3 – nový vietor medzi bežeckými teniskami

Priprav sa na extrémny zážitok z pohybu v bežeckých teniskách adidas Solarboost 3 a prekonaj vlastné hranice. Cesta k úspechu je možno náročná, no prináša veľa uspokojenia. Tenisky adidas Solarboost 3 ti spríjemnia rekreačný beh i náročný beh na dlhé vzdialenosti. Zvršok zo vzdušnej sieťoviny tvoje nohy príjemne ochladí aj počas intenzívneho behu a precízne umiestnené vlákna spevnia strednú časť nohy. Priliehavá konštrukcia pevne obopne tvoje chodidlo, no neobmedzí ho v pohybe a stabilizačný diel Energy Rail zároveň zvýši jeho stabilitu. Unikátna flexibilná podrážka sa prispôsobí dopadu tvojho chodidla na zem a guma zabezpečí perfektný záber na akomkoľvek povrchu. Vďaka technológii LEP a medzipodrážke Boost sa vložená energia vracia späť v ešte väčšej intenzite. V týchto teniskách prekonáš všetky prekážky a víťazne pretrhneš cieľovú pásku.