alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Kopačky

 
[5]

Objav nový rozmer pohybu, objav kopačky adidas!

Zažiar na futbalovom ihrisku a ukáž súperovi, kto je tu víťaz! adidas kopačky pre ženy, mužov, juniorov a deti sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov, strihov aj spracovania. Na zvršky futbalových kopačiek sa používa koža, semiš i syntetické materiály a sieťovina. Niektoré modely sú dokonca ušité z jemnej kengurej kože. Rýchloschnúca syntetická podšívka poskytne dlhodobý komfort a tvarované vložky chránia chodidlo pri nárazoch, čo je dôležité pre malých i veľkých športovcov. Tlmenie zabezpečujú aj tvarované medzipodrážky a podrážky z polyuretánu či z gumy. Funkčné riešenie strihov, ako napríklad hlboko vykrojený golierik či anatomicky tvarované päty kopačiek adidas, je zárukou, že počas hry budú chodidlá nielen v pohodlí, ale aj v bezpečí. Vo futbalových kopačkách adidas bude tvoj tréning i zápas zakaždým oslava pohybu a tohto jedinečného športu.

adidas kopačky pre malých i veľkých

Futbal milujú priaznivci športu bez ohľadu na vek. V každom veku však treba pri hre dbať na bezpečnosť a pohodlie. Juniorské kopačky adidas sú ideálne na umelé trávniky a vďaka reliéfnej vrstve v nich precízne ovládneš loptu aj ihrisko. Praktické riešenie podrážky pri modeli z lícovej usne ponúka možnosť vymeniteľných skrutkovacích kolíkov. Tie ti zaručia efektívny záber aj na veľmi mäkkých prírodných povrchoch. Podrážka je navyše kompatibilná s náhradnými kolíkmi. Na pevných povrchoch oceníš podrážku modelu futbalových kopačiek s kolíkmi s hybridnými špičkami. Podrážka je navyše ľahká, ideálna na explozívne zrýchlenie počas hry. Kopačky adidas s tlmiacou penovou medzipodrážkou chránia chodidlo pred nárazom a zvyšujú tak komfort počas hry. Noha sa môže prirodzene hýbať, no je zároveň stabilná aj pri dynamickej hre, vďaka čomu sa môžeš plne sústrediť na výkon na ihrisku.

Radosť z výhry aj z pohybu

Jednotlivé modely futbalových kopačiek adidas sú vhodné na rôzne druhy povrchov. Ak patríš k priaznivcom futsalu, zamiluješ sa do modelu z jemnej kengurej kože. Gumená podrážka nezanecháva šmuhy a preto je vhodná na indoroové povrchy. Model kopačiek vhodný na umelé trávniky ti umožní bezchybný záber a vynikajúce ovládanie lopty, takže súper nebude mať šancu. Nech už siahneš po kopačkách z kože alebo dvojvrstvej sieťoviny, posunieš tým svoje tréningy i zápasy na novú úroveň. Futbalové kopačky adidas ti sprostredkujú radosť z výhry i z pohybu!