adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Tašky

 
[362]
1 / 8
Strana:z 8

adidas tašky ako estetický doplnok a praktický pomocník zároveň

Moderný dizajn, praktické a ergonomické prevedenie v najvyššej kvalite a neodolateľný športový štýl, toto sú kľúčové vlastnosti adidas tašiek, ktoré sú pripravené na každý váš deň. Sú vyhotovené z trvácnych materiálov, ktoré stopercentne plnia svoj účel. Zbaliť si svoje veci nikdy nebolo jednoduchšie, vďaka praktickej organizácii vnútorného priestoru rýchlo nájdete všetko, čo potrebujete. Vnútorný organizér je navrhnutý tak, aby ste všetky svoje aktivity a veci vedeli zoradiť presne podľa svojich predstáv. V prednej časti nájdete úložný priestor, v ktorom si odložíte všetky najčastejšie používané veci tak, aby ste ich mali vždy na dosah. Kovové zipsy lemujúce každú zónu zaistia pocit bezpečia. Pevnosť a trvácnosť materiálov garantuje odolná výstuž z materiálu TPE. O jednoduchú manipuláciu za každých okolností sa postará odnímateľný plecný popruh.

Multifunkčnosť pre všetky vaše výzvy

adidas taška cez rameno alebo cez plece sa jednoducho prispôsobí. Tak ako plynie deň a vy sa prispôsobujete svojim pracovným či školským aktivitám a dopĺňate ich aktivitami vo voľnom čase, tak sa transformuje aj vaša adidas taška. Dáte do nej presne to, čo práve potrebujete. Ukryje nielen notebook, ale priestor si nájde aj na veci, ktoré potrebujete k svojim záujmovým a športovým aktivitám. Cestovný model premení vaše výlety na neopakovateľné zážitky. Na dlhšie cesty si obľúbite aj oddelenú zónu pre použité veci a topánky. Ak ste si toho nabalili veľa, tašku si jednoducho transformujete na ruksak. Príjemné nosenie a priedušné materiály poskytujú každodenný komfort, kamkoľvek máte namierené.

Majte všetky dôležité veci poruke

Užívajte si komfort a organizovaný priestor bez kompromisov. Vyberte si tašku na každú príležitosť a dovoľte vyniknúť modernému dizajnu každej z nich. Priedušné a ľahké tašky vám poskytnú príjemný komfort pri nosení, nebudete pociťovať záťaž a vaše veci budú vždy príjemné prevzdušnené. Dolaďte svoj outfit štýlovo a prakticky, vyberte si tašky, ktoré zapadnú do vášho štýlu.