alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vidíme príležitosť dokázať, že to, čo je najlepšie pre športovcov, musí byť lepšie aj pre planétu. Preto vyrábame produkty z recyklovaných materiálov, produkty, ktoré sa dajú pretvoriť na nové kúsky a produkty využívajúce silu prírody. Chceme, aby svet tiež videl možnosti a podnikol kroky na skoncovanie s plastovým odpadom, nech máme kde žiť.

Inovácie sú naším riešením

Do roku 2024 nahradíme nový polyester recyklovaným všade tam, kde to bude možné. Do roku 2025 bude 9 z 10 našich produktov obsahovať udržateľný materiál.

PREHODNOCUJEME NAŠE MATERIÁLY

Prehodnocujeme štandardné materiály, ktoré používame, a rozširujeme svoje portfólio o recyklované a prírodné materiály, ako aj o nové, udržateľnejšie materiálové inovácie. Priadza Parley Ocean Plastic je len jeden z príkladov.
VIAC INFORMÁCIÍ

PREHODNOCUJEME NAŠE PROCESY

Prehodnocujeme náš prístup k výrobe, aby sme ti mohli priniesť inovácie a služby, ktoré pomáhajú produktom ostať v hre dlhšie, ako je napríklad Made to be Remade. Spoločne s tebou pomáhame eliminovať odpad. A prinášame produkty určené na opätovné spracovanie. Nie na vyhodenie. Veci stačí vynosiť a vrátiť.
VIAC INFORMÁCIÍ

ZNIŽUJEME SVOJU UHLÍKOVÚ STOPU

Ak chceme znížiť svoj vplyv na životné prostredie, musíme ho zmerať. Výsledky tohto merania sú ti k dispozícii a poskytujú úplnú transparentnosť počas celého životného cyklu produktu. Spoločne so spoločnosťou Allbirds sme vytvorili svoje prvé špičkové bežecké tenisky s uhlíkovou stopou nižšou ako 3 kg CO2 na pár.
VIAC INFORMÁCIÍ

SME V TOM SPOLU

Spolutvoríme budúcnosť. Spoznaj našich partnerov.