alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Vidíme príležitosť dokázať, že to, čo je najlepšie pre športovcov, musí byť lepšie aj pre planétu. Preto vyrábame produkty z recyklovaných materiálov, produkty, ktoré sa dajú pretvoriť na nové kúsky a produkty využívajúce silu prírody. Chceme, aby svet tiež videl možnosti a podnikol kroky na skoncovanie s plastovým odpadom, nech máme kde žiť.

MENÍME MATERIÁLY

Tvoje rozhodnutia odrážajú to, čo je pre teba dôležité.

VYROBENÉ S POUŽITÍM PARLEY OCEAN PLASTIC

Tento materiál naše oceány nezachráni, no je začiatkom. Je vyrobený z recyklovaného plastového odpadu zozbieraného z odľahlých ostrovov, pláží, pobrežných komunít a pobreží.

STVORENÉ NA NOVÝ ŽIVOT

Najprv vynosiť, potom vrátiť. A dať taky nový život. Koniec jedného produktu je začiatkom ďalšieho. S rovnakým špičkovým výkonom. Tento produkt je určený na opätovné spracovanie.

V SPOLUPRÁCI S PRÍRODOU

Obuv z novej éry je navrhnutá tak, aby využívala zodpovednejšie riešenia. Od ekoinovácií, ktoré napodobňujú biologické procesy, po prelomové priadze rastlinného pôvodu, naše nové technológie dávajú na prvé miesto športovcov a planétu.