alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

10 minút pohybu = darované 1 €*

*Za každých 10 minút aktivity daruje spoločnosť adidas charite Common Goal 1 € na projekty, ktoré vzdelávajú komunity o udržateľnosti prostredníctvom športu – až do výšky 1,5 milióna €.

MINÚTA PO MINÚTE

Hýbeme sa, aby sme sa prekonali, hýbeme sa, aby sme sa bavili, a teraz sa hýbeme, aby sme mohli planéte. Pridaj sa k nám v appke adidas Running od 1. do 12. júna a začni meniť svet desiatimi minútami pohybu. Záleží na každej minúte.

AKO SA PRIDAŤ

Two pictures overlapping. One of two in wheelchairs playing basketball and the other of a woman playing basketball.

POHYB JE ŽIVOT

34 spôsobov, ako zmeniť svet. Futbal, tenis, turistika, basketbal či beh, hýb sa za to, na čom záleží. Vybrať si môžeš z viac ako 30 športov, tak poď na to. Pridaj sa k nám v appke adidas Running od 1. do 12. júna.
Visual of a top view nature shot

adidas x Common Goal

Spoločnosť adidas sa spojila s charitatívnym hnutím Common Goal, aby prostredníctvom športu vzdelávala komunity v oblasti udržateľnosti a vybrala projekty, ktoré tiež majú tento cieľ.
Či už ide o obnovu komunitného ihriska použitím recyklovaných materiálov alebo tréning v tom, ako znížiť plastový odpad v športových zariadeniach, naše kolektívne hnutie prináša kolektívnu zmenu.
logos of all the supporting partners

ĎALŠÍ PARTNERI

Otázky a odpovede

Hýbať pre planétu a prispieť tak ku zmene sa môžeš v niekoľkých jednoduchých krokoch:
1. Stiahni si appku adidas Running do svojho mobilného zariadenia
2. Ťukni na záložku Komunita a prejdi na Výzvy
3. Prejdi na výzvu Move for the Planet a ťukni na Pridať sa k výzve
4. Zaznamenávaj svoju aktivitu od 1. do 12. júna
Registrácia sa začína 23. mája. Move for the planet sa začína 1. júna a končí 12. júna. Môžeš sa do toho pustiť sólo alebo s priateľmi a hýbať sa kdekoľvek a tak často, ako len chceš. Nezabudni však zaznamenať svoju aktivitu v appke adidas Running a vyťažiť tak čo najviac z každej minúty!
Chceme, aby bola akcia Move for the Planet globálnym a inkluzívnym hnutím, čo ťaží zo sily športu. A preto sa budeš môcť zúčastniť zaznamenávaním akejkoľvek z nasledujúcich aktivít: beh, virtuálny beh, ploging, beh na páse, trailový beh, chôdza, nordic walking, jazda na vozíku, rekreačná chôdza, turistika, eliptický trenažér, tenis, futbal, golf, chôdza po schodoch, ľahká atletika, basketbal, stolný tenis, volejbal, squash, americký futbal, hádzaná, padel, bejzbal, plážový volejbal, ragby, kriket, frisbee, pozemný hokej, lacrosse, cyklistika, pretekárska cyklistika, horský cyklistika, virtuálna cyklistika.
Keď sa zaregistruješ na výzvu, priateľov môžeš zapojiť úplne jednoducho. Stačí im poslať priamy odkaz pomocou tlačidla Zdieľať v appke adidas Running. O svoju aktivitu sa tiež môžeš podeliť na sociálnych sieťach s hashtagom #RunForTheOceans.
Znamená to, že za každých 10 minút aktivity zaznamenaných od 1. do 12. júna daruje spoločnosť adidas charite Common Goal 1 € na projekty, ktoré vzdelávajú komunity o udržateľnosti prostredníctvom športu – až do výšky 1,5 milióna €.
Spoločnosť adidas sa spojila s charitatívnym hnutím Common Goal, aby prostredníctvom športu vzdelávala komunity v oblasti udržateľnosti a vybrala projekty, ktoré tiež majú tento cieľ. Viac sa dozvieš na stránke www.common-goal.org.