adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Vyberte si z viac, ako 7000 produktov

Ultraboost

(produkty 118)
1 / 3
Strana:z 3

adidas Ultraboost

Či už ide o mesto, halovú dráhu alebo zablatenú lesnú cestu, bez správnych bežeckých tenisiek sa ciele dosahujú ťažšie. Nový model Ultraboost 19 ti vďaka svojej priliehavej konštrukcii a technológii Boost, ktorá obnovuje energiu, pomôže užiť si každú sekundu behu. Aj keď nie sú pomenované Ultraboost 5.0, tenisky UB19 predstavujú evolúciu radu adidas Ultraboost a oproti predošlým verziám sú vyzbrojené zásadnými vylepšeniami v oblasti pohodlia aj výkonu.
INOVÁCIE ULTRABOOST
Tenisky Ultraboost 2019 sú ako prvé na svete vyhotovené 3D pletením a pri ich výrobe boli použité technológie, ktoré zabezpečujú prirodzený pohyb chodidla, maximálne pohodlie a neprekonateľnú obnovu energie. Konštrukcia strednej časti je vyrobená zo spájanej priadze, ktorá spevňuje chodidlo, dokonale sedí a zaisťuje flexibilitu. Nová výrobná technológia eliminuje vrstvy lepidla a priamo spája bezšvový zvršok Primeknit a medzipodrážku Boost. 3D konštrukcia päty sa stará o jej prirodzený pohyb a rozklad tlaku pri každom dopade. Všetko završuje vylepšená medzipodrážka Boost, ktorá obnovuje o 20 % viac energie a poháňa ťa vpred.

Prepracovaná technológia. Navrhnuté na responzívnosť a výkon. Tenisky Ultraboost 19 spájajú optimalizovanú medzipodrážku Boost a diel Tuned Torsion Spring, aby ťa pri každom kroku nabili ešte väčším množstvom energie.

OPTIMALIZOVANÝ BOOST: Najprv sme sa s ním stretli v prvom modeli Ultraboost. Teraz tenisky Ultraboost 19 prinášajú o 20 % materiálu Boost viac bez toho, aby sa zvýšila ich hmotnosť.

TUNED TORSION SPRING: Pri vytváraní návrhu tenisiek Ultraboost 19 sme použili diel Tuned Torsion Spring a získali zatiaľ najresponzívnejší bežecký model.

PRIMEKNIT 360: Predstavujeme prvý skutočne bezšvový zvršok. Primeknit 360 na teniskách Ultraboost 19 dokonale sadne a obopne chodidlá.

3D KONŠTRUKCIA PÄTY: Nový unikátny prvok modelu Ultraboost 19, ktorý ti zabezpečí stabilitu pri každom kroku.