Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Ultraboost

(produkty 135)

ULTRABOOST 20

Tenisky Ultraboost 20 majú nový a pokročilý zvršok Primeknit s technológiou Tailored Fibre Placement (TFP), vďaka ktorej sú vlákna umiestnené s milimetrovou presnosťou, čo zabezpečuje maximálny výkon, nízku hmotnosť a absolútne spevnenie tam, kde to najviac potrebuješ.
1 / 3
Strana:z 3

adidas Ultraboost

Či už ide o mesto, halovú dráhu alebo zablatenú lesnú cestu, bez správnych bežeckých tenisiek sa ciele dosahujú ťažšie. Nový model tenisiek Ultraboost ti vďaka svojej priliehavej konštrukcii a technológii Boost, ktorá obnovuje energiu, pomôže užiť si každú sekundu behu. Aj keď nie sú pomenované Ultraboost 5.0, predstavujú evolúciu radu adidas Ultraboost a oproti predošlým verziám sú vyzbrojené zásadnými vylepšeniami v oblasti pohodlia aj výkonu.
INOVÁCIE ULTRABOOST
Tenisky Ultraboost sú ako prvé na svete vyhotovené 3D pletením a pri ich výrobe boli použité technológie, ktoré zabezpečujú prirodzený pohyb chodidla, maximálne pohodlie a neprekonateľnú obnovu energie. Konštrukcia strednej časti je vyrobená zo spájanej priadze, ktorá spevňuje chodidlo, dokonale sedí a zaisťuje flexibilitu. Nová výrobná technológia eliminuje vrstvy lepidla a priamo spája bezšvový zvršok Primeknit a medzipodrážku Boost. 3D konštrukcia päty sa stará o jej prirodzený pohyb a rozklad tlaku pri každom dopade. Všetko završuje vylepšená medzipodrážka Boost, ktorá obnovuje o 20 % viac energie a poháňa ťa vpred.

Prepracovaná technológia. Navrhnuté na responzívnosť a výkon. Tenisky Ultraboost spájajú optimalizovanú medzipodrážku Boost a diel Tuned Torsion Spring, aby ťa pri každom kroku nabili ešte väčším množstvom energie.

OPTIMALIZOVANÝ BOOST: Najprv sme sa s ním stretli v prvom modeli Ultraboost. Teraz tenisky Ultraboost prinášajú o 20 % materiálu Boost viac bez toho, aby sa zvýšila ich hmotnosť.

TUNED TORSION SPRING: Pri vytváraní návrhu tenisiek Ultraboost sme použili diel Tuned Torsion Spring a získali zatiaľ najresponzívnejší bežecký model.

PRIMEKNIT 360: Predstavujeme prvý skutočne bezšvový zvršok. Primeknit 360 na teniskách Ultraboost dokonale sadne a obopne chodidlá.

3D KONŠTRUKCIA PÄTY: Nový unikátny prvok modelu Ultraboost, ktorý ti zabezpečí stabilitu pri každom kroku.

Najlepšie topánky, aké sme kedy vyrobili

Áno, čítate správne! adidas Ultraboost sú korunované titulom najlepších topánok, aké sme kedy vyrobili. Od prvých momentov, kedy uzreli svetlo sveta, sme si nimi boli stopercentne istí, a vy nám to rokmi iba potvrdzujete.

Prečo sú naj?

adidas Ultraboost sú topánky, ktoré majú hneď niekoľko prívlastkov „naj“. Ich podrážka je tvorená 100 %-ne z materiálu Boost, ktorý je najlepším tlmiacim materiálom používaným v topánkach. Oproti konkurencii má tiež o 20 % vyššiu návratnosť energie. Práve to dokáže často rozhodnúť a posunúť váš výkon na vyššiu úroveň. Používajú teda najviac materiálu Boost v podrážke a používajú ten najlepší materiál. Vďaka tomu sa z nich stávajú najpohodlnejšie topánky, ktoré okrem behu môžete využiť aj počas bežných dní. Rozdiel medzi klasickou podrážkou a podrážkou topánok Ultraboost je výrazný. Aj preto sa za najkratšiu dobu od svojho uvedenia na trh stali jednými z najobľúbenejších adidas topánok na svete.

Všestranné využitie

Topánky Ultraboost boli určené predovšetkým na beh. Vďaka ich dizajnu a pohodliu, ktoré má na svedomí podrážka, sa však rýchlo rozšírili aj do ulíc. Sú veľmi obľúbeným doplnkom športovejšieho outfitu, no vďaka farebnej škále, v ktorej sú dostupné, je možnosť ich využitia veľmi široká.

Ultraboost a beh

Tieto topánky boli navrhnuté hlavne pre bežcov na dlhšie trasy, ktorí radi behajú po tvrdom a rovnom teréne, napríklad v mestách, po chodníkoch či cestách. Topánky ako celok sú veľmi ľahké, vďaka svojmu zvršku Primeknit dokonale obopnú chodidlo. Spolu s netradičnou sieťovanou podrážkou s členitým vzorom podporujú flexibilitu samotnej topánky a umožňujú chodidlu pracovať podobne ako pri behu naboso. Vďaka 100 %-nej podrážke Boost sa topánky môžu zdať trochu menej stabilné, ale pozor, veľmi dobre držia na suchom i mokrom povrchu. Pre náročnejších sú dostupné verzie Ultraboost ATR so špeciálnou podrážkou, ktorá je určená do terénu, a Ultraboost Uncaged, čo sú tenisky navrhnuté tak, aby splnili všetky potreby moderného behu podľa preferencií profesionálnych bežcov.