alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ
adidas- športu a štýlu

EDÍCIA UNIFORIA

Vráť sa naspäť k futbalu.

Edícia Uniforia

 
[95]
1 / 2
Strana:z 2

Edícia adidas Uniforia

Nech už je tvoj herný štýl akýkoľvek, v edícii Uniforia nájdeš tie najlepšie kopačky, ktoré ti pomôžu pozdvihnúť tvoje schopnosti na vyššiu úroveň a zanechať dojem v každom zápase. Naša oddanosť vývoju a dekády skúseností s futbalom vždy prinášajú špičkové technológie, aby si mohol na trávniku ukázať svoju rýchlosť, obratnosť a prácu nôh. Vyber si z tých najlepších kúskov z edície: Kopačky Copa, Predator, X alebo Nemeziz s kultovými 3 prúžkami.

Zanechaj dojem. Nech už je tvoj herný štýl akýkoľvek.

Nezáleží na tom, či hráš na pevnom alebo mäkkom povrchu, umelom trávniku či vnútri. Možno si hráč, ktorý potrebuje kopačky na viacero povrchov. V našej ponuke nájdeš tie najpokročilejšie podrážky, čo ti umožnia ukázať svoje schopnosti na ihrisku bez limitov. Vyber si z edície Uniforia model, ktorý vyhovuje tvojmu hernému štýlu.