adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Dámske Tričká a Polokošele

 
[781]

Komfort a dizajn

Dámske tričká a polokošele adidas sú celosvetovo známe svojou kvalitou, originálnym dizajnom a pohodlím, nech už robíte čokoľvek. Okrem základných a nadčasových 3-Stripes dizajnov, ktoré sú jedným zo základných stavebných kameňov značky, máte k dispozícii množstvo ďalších moderných dizajnov, od zložitých vzorov cez kvety až po jednoduchý, priamo minimalistický Originals look. Všetky dámske tričká a polokošele sú vyrobené presne podľa potrieb modernej ženy. Športové tričká a tielka vám pomôžu dostať zo seba maximum a zároveň vám ponúknu veľký komfort a príjemný pocit pri cvičení. Pri klasických modeloch určených skôr na voľnočasové aktivity zasa nesklamú originálne strihy a extrémne pohodlné, ekologické materiály.

Športové tričká

Športové dámske tričká adidas sú navrhované tak, aby vám poskytli pohodlie a podporu za každých podmienok, bez ohľadu na počasie. Vďaka unikátnej technológii Clima365 sú všetky tričká a tielka vhodné na využitie v systéme vrstvenia. Je len na vás, či využijete túto technologickú pomoc, alebo sa rozhodnete pre old-schoolové, rokmi overené voľné strihy.

Špičkové technológie

Technológie ako sú Climalite či Climacool dokonale odvedú pot preč od pokožky vášho tela a zaistia, aby ste mohli trénovať bez pocitu vlhkosti. Technológiami vylepšené kúsky nájdete aj v dizajnérskej edícii od Stelly McCartney. Všetky jej dámske tričká a polokošele alebo tielka sú prepojením najmodernejších technológií v oblasti športu a unikátneho dizajnu.

Na voľný čas

Pocit každodenného pohodlia v práci alebo na dovolenke je veľmi dôležitý. Preto adidas dbá na pohodlné strihy aj pri voľnočasových kúskoch. Dodajú vám unikátny a nezameniteľný look adidas a zároveň sa stanú obľúbenou súčasťou vášho šatníka. Aby bol zabezpečený váš maximálny komfort, využívajú sa materiály tej najvyššej kvality. Či už sa jedná o 100 %-né bavlnené tričká, alebo o rôzne kombinácie materiálov, vždy si môžete byť isté, že vaše tričko vám poskytne dostatok priestoru na pohyb. V bližšom popise produktov sa dozviete mnoho zaujímavých parametrov o používanej ekologickej bavlne či kúskoch z recyklovaných vlákien.