alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Hokejová výstroj

 
[57]
1 / 2
Strana:z 2

adidas hokejová výstroj na pozemný hokej

Existujú športy, kedy si viac-menej vystačíš sám so sebou. A potom existujú športy, kedy môžeš poznať pravidlá, môžeš mať okolo seba spoluhráčov, ale stále tomu niečo chýba. A tým nemyslíme iba loptičku. Nepotrebuješ síce korčule na ľad, ale potrebuješ správnu výstroj na pozemný hokej. Vieme, že tento šport až taký rozšírený nie je, ale má svojich skalných fanúšikov, pre ktorých je to skutočne srdcová záležitosť a radosť z hry. 

Hokejová výbava, ktorú skutočne potrebuješ

Poďme poporiadku. Na pozemný hokoj našťastie nemusíš byť oblečený od hlavy po päty ako je to v prípade ľadového hokeja. Tu ti až také zranenia nehrozia, a to vďaka váhe loptičky či absencii ostrých nožov korčúľ. Nič to ale nemení na tom, že brankár musí byť tak či tak pripravený na ostré strely a musí si chrániť tvár. Čo všetko teda má obsahovať tvoje hokejové príslušenstvo? Jednoznačne si potrebuješ niekam zabaliť hokejku a prakticky si ju odniesť. adidas hokejky sú vyrobené z uhlíkových vláken a majú špeciálne tvarovanú čepel, ktorá ti zabezpečí ideálne ovládanie loptičky. Ak si chceš prípadne zladiť svoju hokejku so športovým oblečením, pokojne do toho, nájdeš si tu mnohé farebné variácie – všetky s čistým dizajnom. Spomínané hokejky si následne odnesieš v taške. adidas má na pozemný hokej výstroj vo viacerých štýloch. Nájdeš si napríklad dámske, pánske, ale aj univerzálne štýly. Všetky majú dostatok priestoru na 3 hokejky a do tašky ešte pokojne vložíš do oddelených priehradok obuv, doklady či smartfón. Aby sa ti hokejka držala čo najpevnejšie, potrebuješ aj priľnavú pásku. Vďaka tomu budeš mať výhru doslova vo vlastných rukách. Výstroj na pozemný hokej ti doplnia aj uteráky či šilt adidas, ktorý odvedie vlhkosť od pokožky a dovolí ti slobodne pokračovať v hre. A ak ti občas prekáža, že ti vlasy zavadzajú v hre, prípadne si chceš zachovať chladnú hlavu, siahni po adidas čelenke. Nech ti už chýba akákoľvek hokejová výstroj, tu si stačí poprechádzať produkty a doplníš si ich tak raz-dva.