alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
dosah
Pomocou športu dokážeme meniť životy.
Hnaní vpred naším presvedčením meníme svet pomocou športu, aby sme priniesli lepšiu budúcnosť ľuďom aj planéte. Náš cieľ je jasný. Rovnosť v športe. Preto sa snažíme zaistiť, aby boli zastúpené všetky komunity – od šatne až po zasadačku. A preto sa neustále snažíme nájsť udržateľné riešenia naprieč celým naším portfóliom. Bude to chcieť veľa snahy. No pokúsime sa o dokonalosť.
ľudia
Šport pre všetkých. Rovnosť pre všetkých. Veríme tomu. Spojili sme sa s komunitami a spolupracujeme na programoch, ktoré pomôžu dosiahnuť rovnosť v športe.
Naším cieľom je vytvoriť rovnaké podmienky pre všetkých. Preto investujeme do lepšieho prístupu, rovnosti a bezpečnosti pre marginalizované komunity.
ZISTI VIAC
Planéta
Bez nádhernej planéty neexistuje krásna hra, ktorú si užívame na celej zemi.
Planéta je ihrisko. Je to miesto, kde sa spájame, objavujeme a nachádzame. Už od začiatku sme tu boli pre športovcov. Dnes však klimatické zmeny menia spôsob, akým hráme. Preto svoje smerovanie upravujeme tak, aby sme tu boli aj pre planétu.
ZISTI VIAC
sezónny detail
ABY SME SA MALI KDE HRAŤ
Ďakujeme za tvoj pohyb pre planétu a snahu prispieť ku zmene.
“Šport má silu meniť životy. Šport spája ľudí bez ohľadu na pôvod. Využijeme silu športu a zdroje, ktoré máme, aby sme pomohli spraviť svet lepším miestom. Ďalšej generácii vďačíme za to, že sa snaží túto planétu ponechať v lepšom stave, ako je v súčasnosti. Milujem šport!”
- Bjørn Gulden, Generálny riaditeľ
Novinky
adidas Showcases Potential for Girls when Staying in Sport by Recreating Iconic 2006 Jose+10 Campaign Image with All-Star Line Up of Role Models and Icons
Today, adidas launches a new campaign to encourage the 43% of girls that quit sport at 13 to stay in football, by showcasing the power and potential of a future in the game.
VIAC INFORMÁCIÍ
adidas Helping to Level the Playing Field for Next Generation of Athletes Through Partnership with Boys & Girls Clubs of America
adidas providing local grant funding to Boys & Girls Clubs that will promote equal opportunity in sport for young people
VIAC INFORMÁCIÍ
Over a million people turn activity into action for adidas’ Move For The Planet
Over 1.2 million people came together to Move For The Planet, a new global initiative by adidas that harnessed the collective activity of sporting communities across the world.
VIAC INFORMÁCIÍ