alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vrátenie produktu

Tovar môžeš zadarmo vrátiť do 30 dní od prijatia objednávky.

Ako vrátiť tovar

Všetko, čo vrátiš, musí byť v dobrom stave. Daj pozor, aby na veciach stále boli pôvodné štítky. Všetky produkty tiež zabaľ do pôvodného balenia.

Poštou

Proces vrátenia tovaru začni na webovej stránke alebo v appke a postupuj podľa inštrukcií. Všetky informácie, ktoré potrebuješ, ti pošleme pred odnesením balíka na odberné miesto.

Proces vrátenia tovaru

VRÁTENIE PLATBY

Len čo vrátený tovar dorazí do jedného z našich skladov a skontrolujeme jeho kvalitu, spustíme proces vrátenia peňazí.

Ak si ako spôsob refundácie vybral/-a elektronickú darčekovú poukážku, dostaneš ju e-mailom hneď po schválení vráteného tovaru.

Vybral/-a si si možnosť refundácie na pôvodný spôsob platby? Potom môže v závislosti od tvojej banky trvať až 14 pracovných dní, kým uvidíš sumu na účte.

Dodatočné usmernenia

Na vrátenie tovaru môžu byť k dispozícii ďalšie pokyny.

Prispôsobené produkty

Unikátne produkty, vytvorené výhradne pre teba, je možné vrátiť, len ak sa vyskytne výrobná chyba.

Limitované produkty

Niektoré exkluzívne produkty je možné vrátiť do 14 dní od prijatia objednávky. Počas objednávky sa dozvieš, či je lehota na vrátenie tovaru kratšia.

Ochranná podšívka

Mal tvoj produkt ochrannú podšívku? Zo zdravotných dôvodov ho môžeš vrátiť len vtedy, ak nebola odstránená.

BOL PRE VÁS TENTO ČLÁNOK UŽITOČNÝ?

Obráť sa na zákaznícky servis

Nevieš nájsť, čo hľadáš? Obráť sa na nás a my ti pomôžeme.


Po - Pi: 08:00 do 18:00