alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Adizero

 
[179]
1 / 4
Strana:z 4

ADIDAS ADIZERO NIELEN PRE TOP ATLÉTOV

Zo športovej ponuky adidas Adizero si vyberú všetci, ktorí to so športom myslia vážne. Ponúka športovkyniam a športovcom odolnosť, pohodlie a ľahkosť na podanie top športových výkonov. Vylepšili sme dizajn najnovšími technológiami a najmodernejšími materiálmi. Špičkový výkon si pýta špičkovú funkčnú výbavu, či už ide o obuv alebo oblečenie, v ktorom môžeš excelovať počas tréningov aj pretekov. V kúskoch kolekcie ľahkého bežeckého oblečenia a obuvi budeš môcť prekonávať svoje hranice.

KOLEKCIA ADIDAS ADIZERO STVORENÁ NA TRÉNING AJ PRETEKY

adidas Adizero je kolekcia úžasne ľahkej a funkčnej obuvi, pričom hmotnosť nejde na úkor opory, stability či tlmenia. Ty sa tak môžeš sústrediť len na špičkový športový výkon. Pena LIGHTSTRIKE PRO, ktorá sa používa aj v rekordných tretrách Adizero Adios Pro, je strategicky umiestnená v prednej časti chodidla a navrhnutá tak, aby posilnila maximálny výkon pri rýchlych behoch. Obuv z rady Adizero Boston sa postará, aby bol každý došľap príjemný, aj vďaka dielom ENERGYRODS s prímesou uhlíka a podrážky z gumy Continental™ so skvelou priľnavosťou. Obuv Adizero Adios Pro, Adizero Boston sl je zmesou toho najlepšieho, čo vytvárame a dosahujú sa v nej rekordy na šampionátoch. Vyskúšaj ju aj ty a prekonaj svoje méty a rekordy. Produkty adizero sú sčasti tvorené z recyklovaných materiálov a patria k našim riešeniam na elimináciu plastového odpadu.

ATRAKTÍVNA MODERNÁ ŠPORTOVÁ VÝBAVA ADIDAS ADIZERO

Hviezdiť v nej môžeš aj ty – vyber si zo širokej ponuky obuvi či oblečenia, ponožiek a iného funkčného oblečenia, ktoré ti pridajú vietor do plachiet, či už beháš súťažne alebo len rekreačne. Tričká Adizero pre bežcov ťa udržia v suchu vďaka absorpčnej úprave AEROREADY a vďaka dômyselne umiestneným švom nedráždi tvoju pokožku. V bežeckej bunde Adizero ťa už nezaskočí žiadne počasie. Je vyrobená z ultraľahkého materiálu a vodoodpudivou úpravou.