alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adizero

 
[101]
1 / 3
Strana:z 3

Nulová záťaž

Áno, čítate správne! Séria topánok Adizero je séria neuveriteľne ľahkých topánok, pričom váha nejde na úkor opory, stability, tlmenia či iných potrebných vlastností. Ak sa vám to zdá nemožné, radi vás presvedčíme o opaku.

Množstvo športov

adidas Adizero je rad špičkových super topánok, ktoré sú určené pre všetkých športovcov a športovkyne na svete, čo chcú naplno odhaliť svoj potenciál. Tieto ultraľahké topánky sú vyrábané pre konkrétne športy. Jedným z nich je napríklad futbal. Futbalové kopačky adidas Adizero f50 sú najľahšími kopačkami v ponúkanej triede. Samotný Lionel Messi, najlepší futbalista FIFA za niekoľko rokov po sebe, nosil model adidas f50. Tieto kopačky vám vďaka výbornej citlivosti zaistia pocit, akoby ste sa dotýkali priamo lopty. Ich nízka hmotnosť vám zasa umožní úžasné zrýchlenie. V priebehu okamihu môžete vďaka rýchlym kopačkám zmeniť situáciu na trávniku v prospech svojho tímu. Neobmedzujte sa, využite svoje kopačky naplno a vytvorte si na trávniku priestor.

Rovnako ako futbal, svoje vlastné topánky Adizero má aj basketbal. Hoci by sa mohlo zdať, že ľahké topánky nebudú dostatočne tlmiť doskoky, opak je pravdou. Nízka hmotnosť dokonca pomáha k vyšším výskokom, lepšej dynamike a práci s nohami. Tento pocit voľnosti iba prehlbuje dobrý zážitok z hry a pomáha rozvinúť vaše schopnosti. Vyvýšená oblasť topánky okolo členkov zasa prispieva vašej stabilite a zvyšuje bezpečie pred úrazom. Pustite sa pokojne do úniku, robte kľučky či obrátky naplno. Topánky Adizero vám dodajú potrebnú oporu a stabilitu pri veľmi nízkej váhe. Je len na vás, či to na basketbalovej palubovke využijete pri výskoku alebo šikovnom kľučkovaní medzi súpermi.

Nulová záťaž pre maximálny výkon

adidas Adizero sú topánky, ktoré vznikli pre to, aby vám pomohli naplno odhaliť váš potenciál. Ponúkajú vám minimálnu záťaž a vy vďaka tomu môžete sústrediť maximum svojej energie na špičkový športový výkon. Odstráňte prekážky a zbavte sa zbytočnej príťaže na ihrisku. Využite všetku svoju energiu, aby ste vďaka týmto topánkam podali ten najlepší výkon.