alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
ROVNOSŤ V ŠPORTE
Snažíme sa zmeniť hru a urobiť šport prístupnejším, spravodlivejším a bezpečnejším pre nedostatočne zastúpené komunity.
chceme, aby bol šport prístupný všetkým
Adaptujeme a rozvíjame základy športu, aby sa mohli zúčastniť všetci.
Bariéry preto meníme na príležitosti, či už vytváraním priestoru, prinášaním inkluzívnejších produktov alebo spájaním komunít, ktoré spoločne kreujú programy a iniciatívy na podporu a inšpiráciu.
chceme, aby bol šport spravodlivejší
Staráme sa, aby bol šport odrazom komunít a slúžil im.
Naším cieľom je, aby každý zažil fair play a rovnaké zastúpenie v športe, či už na ihrisku, alebo všade inde.
CHCEME, ABY BOL ŠPORT BEZPEČNÝ
Chceme, aby šport vytváral priestor fyzickej aj psychickej pohody pre všetkých.
Je naším cieľom, aby bol šport fyzicky aj mentálne bezpečný, a aby každý mohol byť sám sebou a nemusel sa báť zneužívania či obťažovania.
NAŠA STRATÉGIA PRE ZMENU
Vyvíjame programy a spolupracujeme na programoch, ktoré formujú životy ľudí v nedostatočne zastúpených komunitách. Pochopením ich potrieb im pomáhame hýbať sa slobodne. Či už ide o bezpečnosť pre bežkyne v noci, alebo o zlepšenie dostupnosti pre osoby s postihnutím, naša vízia dosiahnuť rovnosť v športe znamená vytvoriť priestor, kde má každý rovnakú štartovaciu čiaru.
CHCEME, ABY ŠPORT PRINÁŠAL ROVNOSŤ DO KOMUNÍT
ženy
Chceme eliminovať bariéry, ktorým čelia ženy vo svete športu, od reprezentácie po bezpečnosť a dostupnosť.
ETNICKÉ MENŠINY
Vďaka lepšiemu prístupu a bezpečnosti pomáhame odstraňovať bariéry, ktorým čelia etnické menšiny.
KOMUNITA LGBTQIA+
Spojili sme sa s poprednými organizáciami, aby sme vytvorili programy, ktoré pozývajú a oslavujú všetkých takých, akí sú.
ĽUDIA SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM
Snažíme sa zaistiť, aby mali všetci ľudia rovnaký prístup k športu. Znamená to vytvoriť prístupné a inkluzívne bezpečné miesta a príležitosti na hru.
Príbehy
Šport má silu meniť životy. Od komunít až po jednotlivcov, delíme sa o inšpiratívne príbehy, ktoré robia šport spravodlivým.
ČÍTAJ VIAC
naši partneri a PROGRAMY
Rovnosť v športe sa nedá dosiahnuť osamote. Preto sme začali spolupracovať s ľuďmi, ktorí bojujú za zmenu, aby sme vyvinuli programy s cieľom dosiahnuť skutočný a dlhotrvajúci vplyv.
VIAC INFORMÁCIÍ
sezónny detail
Aby bol šport pre dievčatá rovnaký: Ako projekt adidas Breaking Barriers mení hru v Európe.
VIAC INFORMÁCIÍ
diverzita, rovnosť a inklúzia
Spoločne tvoríme kultúru. Či už na ihrisku alebo v našej organizácii, potrebujeme nový pohľad na veci, otvorenú diskusiu a vášeň, aby sa šport stal priestorom, kde je každý zastúpený a vítaný.
VIAC INFORMÁCIÍ